Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Splávkové pruty

Plovoucí rybářské pruty v internetovém obchodě Sportano.cz

Není nic příjemnějšího než okamžik, kdy po dlouhé době ostražitého čekání váš splávek náhle stáhne pod vodu ryba. Ve Sportano.cz chceme, aby těchto obzvláště vzrušujících okamžiků bylo co nejvíce. Jak toho dosáhnout? Existuje jeden jednoduchý způsob - špičkové vybavení a příslušenství. Každý plavačkový prut v našem obchodě se během rybaření osvědčí, ať už se jedná o značky Delphin, Abu Garcia nebo Browning. Díky použití nejmodernějších technologií a špičkových materiálů, jako jsou sklolaminát a karbon, splní biče i teleskopické plavačkové pruty očekávání každého rybáře. 

Typy plavačkových prutů: jaký vybrat?

Plovákové tyče se obvykle dělí do čtyř kategorií: distanční tyče, teleskopické tyče (bollardy), biče a univerzální tyče, které lze libovolně přestavovat. Toto rozdělení vyplývá jak z konstrukce jednotlivých prutů, tak ze stylu lovu s každým z nich. Jak víte, mnoho lidí začalo své rybářské dobrodružství s plavačkou. Který z nich si vybrat? Začátečnický charakter tohoto typu prutů však neznamená, že v této kategorii nenajdete také vybavení pro profesionály

Mikado Sensual NG Bolognese rod

Tento bobber je vyroben z 24T uhlíkových vláken a představuje novou generaci řady Sensual od Mikada. Na rozdíl od jiných zařízení tohoto typu se tyč velmi snadno přepravuje. Je to díky konstrukci z 8 prvků, která umožňuje sestavit 7 metrů dlouhou konstrukci během chvilky. Je také překvapivě lehký, váží pouhých 422 g

Rybářský prut Milo Aguasprint

Bat Milo Aguasprint je další lehký plavačkový prut s hmotností pouhých 80 g (v délce 3 m) nebo 90 g (v modelu 3,5 m). Nízká hmotnost se snoubí s vysokou pevností, kterou zajišťuje konstrukce z uhlíkových vláken. Toto vybavení je ideální pro začínající rybáře. Díky maximálně zjednodušené konstrukci (bez vodítek a navijáku) je manipulace s tímto bičem maximálně snadná

Prut Sensas Black Arrow Pellet Waggler 

Vybavení Sensas je určeno pro ty, kteří se rozhodli pro dálkový rybolov. Umožňuje přesné a dlouhé náhozy, takže je ideální pro větší vodní plochy. Díky dvoudílné konstrukci a délce 3 m se snadno přepravuje. 

Prut Browning Black Magic CFX Match

Další matchový prut, tentokrát z vysoce ceněné série Black Magic. Doporučujeme pro ty, kteří dávají přednost delším konstrukcím. Měří 3,9 nebo 4,2 metru. Díky své konstrukci složené ze tří částí se snadno přepravuje (po složení měří pouze 1,36 nebo 1,45 m). Sadu s plovákem lze přizpůsobit pro lov malých i velkých ryb. 

MadCat White Deluxe rod

Dobrý plavačkový prut pro lov ze dna nebo z malé vzdálenosti od břehu řeky. Je vyroben z odolného nanokarbonu 24TC. Tyč dlouhou 3,2 m lze složit na dvě části, takže její přepravní délka je 1,65 m. Je vybaven 7 vodítky. 

Nejlepší plavačkové rybářské pruty profesionálních značek

Plovákové pruty dostupné na Sportano.cz jsou výrobky od uznávaných výrobců rybářských potřeb. Díky spolupráci s nimi můžeme nabídnout nejen kvalitní vybavení pro začátečníky, ale i pro profesionály, kteří si vybírají pokročilé distanční modely nebo plavačkové pruty s navijákem. Zkušenosti se značkami jako Sensas, MadCat, Milo nebo Mikado jsou zárukou spokojeného rybolovu pro každého. 

Rozbalit popis Sbalit popis