Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Mizuno

Mizuno

Historie společnosti Mizuno sahá až do roku 1906, kdy se její zakladatel Rihachi Mizuno rozhodl založit obchod s baseballovým příslušenstvím. Postupem času se však společnost začala rozšiřovat o další sportovní produkty, včetně lyžařského vybavení, golfového vybavení a běžeckého příslušenství. Právě tyto poslední výrobky určené pro běžce přinesly značce v pozdějších letech největší slávu a umožnily jí zařadit se mezi přední výrobce běžeckých doplňků (zejména obuvi).  

V roce 1928 si Mizuno nechal patentovat první běžecké hroty, které měly premiéru na olympijských hrách v Amsterdamu téhož roku.  V průběhu let značka vyvinula inovativní sportovní obuv, ve které v roce 1991 na mistrovství světa v Tokiu slavný běžec Carl Lewis vytvořil světový rekord v běhu na 100 metrů. Tyto události jen zvýšily optimismus společnosti a motivovaly ji k dalšímu rozvoji. 

V roce 1975 vydala společnost Mizuno dnes již slavnou řadu bot M-line, která zahrnovala běžecké i volnočasové modely. Společnost se tak rozšířila i na běžné výrobky denní potřeby. Jednou z nejdůležitějších řad, která zahrnuje specializovanou běžeckou obuv, je Wave Rider s moderní technologií, která poskytuje vynikající tlumicí vlastnosti. 

Dnes je Mizuno jednou z nejuznávanějších sportovních značek na světě, jejíž výrobky používají jak začátečníci, tak pokročilí milovníci pohybových aktivit. Pro zajištění maximálního pohodlí během tréninku se vyplatí zvolit příslušenství od společnosti Mizuno. 

Rozbalit popis Sbalit popis