Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sáňky a kluzáky

Sáňky a skluzavky pro děti i dospělé na Sportano.cz

Sáně a klouzačky jsou ideálním vybavením pro zimní rekreaci a různé aktivity na sněhu. Obzvláště je milují děti, proto musí být vybavení vysoce kvalitní a dokončené, aby byla zaručena bezpečnost. Na Sportano.cz nabízíme sáňky a skluzavky pro děti i dospělé s dalším vybavením, příslušnými certifikáty a četným příslušenstvím, které zvyšuje komfort a poskytuje další možnosti a dojmy z používání. 

Dřevěné a plastové sáňky

Vzhledem k materiálu, z něhož jsou vyrobeny, si můžete vybrat ze dvou typů saní: dřevěných a plastových.  

Dřevěné saně mají široce umístěné ližiny s obložením z nerezové oceli. Zajišťují vysokou stabilitu a přilnavost i při dynamické jízdě a dlouhodobou odolnost. Kromě toho chrání ochranné podložky v přední části saní před náhodnými nárazy. Dřevěné sáně mají vysokou toleranci zatížení, takže je mohou používat i dvě dospělé osoby. Je vyroben z vysoce kvalitního lakovaného dřeva, které mu dodává klasický vzhled a ušlechtilost. 

Plastové sáňky mají velmi pevnou, ale zároveň lehkou konstrukci. Díky profilovaným ližinám jsou vhodné pro rychlejší jízdu nebo závodění na sněhu. Protiskluzové podložky zajišťují bezpečnou oporu a kovové tyče ve spodní části zajišťují plynulý pohyb saní i na tvrdém sněhu. 

Přehled nejlepších saní v obchodě Sportano

Ve Sportano.cz se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu vybavení, a proto nabízíme pouze ty nejlepší modely saní. Jejich odolnost a funkčnost zajišťují značky jako: Humbaka, Prosperplast nebo Hamax. Zaručují vysokou kvalitu použitých materiálů, díky čemuž se saně vyznačují vysokou odolností vůči nízkým teplotám, a to až do -28 stupňů Celsia. Bezpečnost těchto modelů saní je potvrzena příslušnými certifikáty, jako jsou CE a TÜV GS. Jedná se o speciální označení pro technická a sportovní zařízení, které mimo jiné potvrzuje shodu s evropskými požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost. Výrobky s certifikátem TÜV GS jsou pravidelně podrobovány dohledu institucí chránících práva a blaho spotřebitelů. Sleduje se kvalita, trvanlivost a nezávadnost použitých materiálů. Sáně s příslušným označením jsou proto 100% bezpečné a vhodné pro zimní aktivity na sněhu.  

Sáně s opěradlem

Pro rekreační sáňkování jsou nejlepší sáňky s opěradlem. Díky tomuto prvku je komfort jízdy ještě vyšší a osoby používající zařízení jsou chráněny před pádem ze saní, např. při prudkých manévrech nebo brzdění. Díky profilovaným ližinám a kovovému obložení je jízda hladká a tichá i na méně zasněženém povrchu. 

Sáně s řídítky

Naopak pro závodění a jízdu vyšší rychlostí se hodí sáně s řídítky nebo lyžařské sáně. Díky polyethylenové konstrukci jsou mimořádně lehké a obratné. A řídítka umožňují řídit lyže v jejich přední části. Mnoho modelů je navíc vybaveno tahací šňůrou a klaksonem, což přináší další zábavu nejmenším dětem. 

Skládací sáně

Skládací sáňky jsou ideální na výlety a další cesty. Mechanismus použitý v saních umožňuje rychlé složení celé konstrukce bez použití dalších nástrojů. Díky tomu zabírají méně místa. To usnadňuje jeho skladování, přenášení nebo přepravu v autě. Vhodný zajišťovací mechanismus zajišťuje, že se sáně při jízdě samy nesloží.  

Diapozitivy a diapozitivy

Pro hru na sněhu jsou ideální také skluzavky a sněhové háky pro sjíždění zasněžených kopců a svahů s různým sklonem a výškou. Jejich speciálně tvarovaná plastová konstrukce zajišťuje pohodlí a stabilitu a přídavná madla pomáhají při řízení během jízdy. V závislosti na zvoleném modelu je lze používat v různých polohách, například vsedě nebo v předklonu. Mnohé z nich mají přídavné lano, které lze použít k tahání nebo připevnění k sáňkám. Všechny jsou lehké a praktické, takže se snadno přenášejí. 

Příslušenství saní: opěrky zad, kabely a další příslušenství 

Na Sportano.cz najdete mnoho doplňků, kterými můžete doplnit své sáňkařské vybavení nebo ho obohatit o nové funkce. Opěradla zajistí pohodlnou polohu a zlepší komfort jízdy. Lana z odolných materiálů a s ergonomickými rukojeťmi usnadní tahání saní do kopce nebo ve sněhu. Přídavné prvky mají vždy jedno společné: lze je snadno namontovat a demontovat podle aktuální potřeby. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget