Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Salomon

Salomon

Značka Salomon byla založena v roce 1947 na úpatí francouzských Alp a dnes se specializuje na obuv, sportovní oblečení a lyžařské vybavení. Společnost však začínala výrobou pil a také poskytováním služeb broušení lyží. To se však změnilo v 60. letech 20. století, kdy tvůrci značky Salomon vyvinuli inovativní systémy vázání "le lift", které nadobro dobyly trh zimních sportů 

Od té doby se Salomon neustále vyvíjí a v roce 1966 bylo vázání navržené touto značkou použito na mistrovství světa v Chile. O necelých deset let později byly na trh uvedeny první lyžařské boty pro alpské lyžování, které se okamžitě staly velmi oblíbenými. V průběhu let Salomon představil také outdoorové oblečení a trekové boty, které se těší stejné oblibě.  

Výrobky Salomon jsou špičkové. Již v roce 2005 začala společnost ve svém oblečení používat softshellovou tkaninu , a brzy poté vyvinula technologii opti-vibe, která je zodpovědná za vysokou kvalitu obuvi a poskytuje vynikající tlumení. 

Mezi ambasadory značky patří profesionální sportovci jako Emelie Forsberg, Kilian Jornet a Liv Sanzoz. Chcete-li si zajistit špičkový komfort a vysokou úroveň bezpečnosti, vyberte si profesionální výrobky od společnosti Salomon. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget