Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Rollerblade

Rollerblade

Rollerblade je americká značka specializující se na výrobu profesionálních kolečkových bruslí a kolečkových bruslí. Byla to první společnost, která výrazně propagovala jízdu na kolečkových bruslích a ovlivnila její celosvětový rozvoj. 

Společnost byla založena v roce 1982 a stala se stálicí na sportovním trhu. Od té doby neustále udává trendy a standardy ve výrobě vybavení pro bruslaře. Brusle Rollerblade se vyznačují použitím moderních vložek Five Start Fit, které se starají o správné přizpůsobení obuvi noze a odpovídající tvrdost obuvi.  

Výrobky Rollerblade se vyznačují vysokou kvalitou a jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro opravdové profesionály, kteří se věnují specializovaným, rychlým modelům. Společnost zařadila do svého sortimentu brusle pro různé styly jízdy, například fitness řadu s ikonickými modely Crossfire, Spark a Speedmachine, a také kolečkové brusle, helmy a chrániče pro děti.  

Rollerblade byl první značkou, která nabídla promodel pro jízdu ve městě: Fusion 84 Grega Mirzoyana a začal spolupracovat s profesionály, jako jsou Sven Boekhorst a Robert Guerrero. Společnost navíc propagovala jízdu na kolečkových bruslích jako druh letního tréninku na běžkách prostřednictvím kampaně "Skate to ski". 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget