Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Thule

Thule

Švédskou značku Thule založil v roce 1942 Erik Thulin. Ačkoli se společnost původně specializovala na výrobu rybářských výrobků, v roce 1955 se přejmenovala a začala vyrábět automobilové příslušenství, kterým je dodnes známá po celém světě. V roce 1962 značka vyvinula prototyp držáku na lyže, který se rychle setkal se zájmem veřejnosti. Od té doby značka postupně stoupala na vrchol a dnes ji lze bez váhání označit za jednoho z průkopnických světových výrobců střešních nosičů a autoboxů. 

Sortiment Thule je neuvěřitelně široký a zahrnuje například brašny na notebooky a fotoaparáty, vozíky za kolo a také střešní stany. 

Všechny výrobky Thule jsou vyráběny s důrazem na detail a podle nejvyšších výrobních standardů, což dokazují národní a mezinárodní certifikáty bezpečnosti a kvality, které jim byly uděleny (TUV ATEST, B28, City Crash Test). Značka navíc poskytuje pětiletou záruku na celý svůj sortiment. 

Příslušenství Thule používají tisíce zákazníků po celém světě, kteří se nemusí obávat o bezpečnou a pohodlnou přepravu svého sportovního vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis