Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kolečkové brusle

Kolečkové brusle - retro aktivita s obchodem Sportano 

Kolečkové brusle na Sportano.cz jsou kategorií, kde najdete nejen odolné a stylové kolečkové brusle, ale také veškeré příslušenství potřebné pro jízdu nebo opravu. V obchodě Sportano klademe důraz na kvalitu výrobků, takže zde nabízené vybavení pochází pouze od předních výrobců v oboru. Zakoupíte zde produkty značek specializujících se na moderní modely pro aktivity v retro stylu. Proč si vybrat právě kolečkové brusle? Tento sport si zaslouží pozornost pro svou jednoduchost a tím, že se mu mohou věnovat lidé všech věkových kategorií. Výlety na kolečkových bruslích mohou být příležitostí, jak strávit čas s rodinou nebo přáteli. Proto ve Sportanu nabízíme jak pánské a dámské kolečkové brusle, tak i kolečkové brusle pro děti. Jízda na kolečkových bruslích napomáhá spalování tuků, umožňuje příjemné procvičení celého těla a zlepšuje pohybovou koordinaci. Pokud chcete tento sport provozovat s nejlepším dostupným vybavením, podívejte se na produkty Sportano. 

Typy kolečkových bruslí - jak si vybrat ty správné kolečkové brusle vhodné pro své potřeby? 

Na trhu jsou různé typy kolečkových bruslí, z nichž nejoblíbenější jsou rekreační, sportovní a krasobrusle. Jaké jsou vlastnosti jednotlivých modelů? Rekreační kolečkové brusle jsou takové, jejichž bota sahá až za kotník. Mají také podpatek a měkká kolečka. Jsou určeny pro jízdu na různých površích, takže jsou vhodné i pro venkovní použití. Sportovní kolečkové brusle nemají podpatky a jsou nižší než rekreační kolečkové brusle. Umožňují vyvinout opravdu vysokou rychlost a provádět přesné zatáčky. Krasobrusle jsou modely s malými kolečky a vysokou botou, která stabilizuje kotník při provádění otoček nebo figur. 
  
Prvním krokem při výběru kolečkových bruslí je určení jejichzamýšleného používání. Podle toho, zda potřebujete kolečkové brusle pro krasobruslení, sportovní nebo rekreační bruslení, můžete určit skupinu modelů, ze kterých si nakonec vyberete. Vyplatí se věnovat pozornost tvrdosti koleček a obuvi. Měkká kolečka jsou vhodná pro jízdu venku, protože dobře tlumí vibrace a jsou vhodná pro nerovný povrch. Tvrdá kolečka by se měla používat na hladkém povrchu, např. ve skateparku. Jsou vhodné pro rychlou jízdu. Pevná obuv lépe stabilizuje kotníky, ale v případě sportovních kolečkových bruslí může být přílišná tvrdost nepohodlná. 
  
Ve Sportanu zakoupíte kolečkové brusle různého designu a určení. Nabízíme široký sortiment dámských, pánských a dětských kolečkových bruslí, takže si jistě vyberete to správné vybavení pro sebe nebo své blízké. Za zmínku stojí také moderní elektrické kolečkové brusle se systémem "quick click" Razor. Tyto modely se přizpůsobí velikosti boty uživatele a jsou vybaveny motorem na baterie. Umožňují rychlou jízdu bez větší námahy. 

Doplňky pro kolečkové brusle – jaké jsou nezbytné? 

Kategorie Kolečkové brusle na Sportano.cz zahrnuje nejen kolečkové brusle, ale také příslušenství potřebné k jejich používání nebo opravě. Najdete zde vyměnitelná kolečka s různými stupni tvrdosti, odolné brzdy, gumičky podporující stabilitu kolečkových bruslí nebo opravné klíče. Nezapomeňte se starat o své vybavení a vlastní bezpečnost. Vyplatí se pořídit si ochranný kryt na kolečkové brusle, vhodné chrániče a helmu. Členové našeho týmu vám pomohou s kompletací sady a rádi zodpoví všechny vaše dotazy. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget