Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Saucony

Společnost Saucony byla založena v roce 1898 a je renomovanou americkou značkou, která vyrábí sportovní obuv zejména pro běžce. Ačkoli je společnost známá především díky své obuvi, nabízí také oblečení pro širokou škálu fyzicky aktivních uživatelů.

Důležitým mezníkem v historii značky byla její akvizice konglomerátem Hyde v 60. letech 20. století a její vzestup na vrchol mezi nejlepší výrobce běžecké obuvi. Již v roce 1979 byly hned dva modely bot Saucony - Hornet a Venus - zařazeny časopisem Runner's World mezi nejlepší boty.

V 80. letech 20. století značka vydala první běžecké boty se svrškem integrovaným do podrážky. Jednalo se o skutečný průlom v oboru, který změnil přístup k pozdějšímu designu sportovní obuvi. Společnost byla v této době populární také díky spolupráci s vítězem newyorského maratonu Rodem Dixonem, která vyústila ve vývoj nového modelu obuvi DXN s vynikajícími tlumicími vlastnostmi.

Od svého založení se značka neustále zaměřuje na vývoj a vyvíjí špičkové technologie, které zvyšují kvalitu každého výrobku s logem Saucony. Běžecké boty značky využívají inovativní řešení, jako je ISOFit, který je zodpovědný za dokonalé přilnutí boty k noze díky žebrovaným panelům umístěným v bočních stěnách svršku, a EVERUN, což je systém odpružení umístěný blíže k noze. Za zmínku stojí zejména technologie Saucony GRID, která poskytuje běžci maximální podporu díky tlumení a absorpci nárazů.

Na Sportano.cz najdete mnoho modelů dámských a pánských bot Saucony pro trailový, asfaltový a závodní běh v různých barvách. Mezi oblíbené modely pro běh po asfaltu patří Triumph 20 a Endorphin Shift 3, pro terénní běh Peregrine 12 a pro soutěžní běh Endorphin Pro 3.