Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

FIZAN

Fizan

Historie italské značky Fizan sahá až do roku 1947, kdy její zakladatel Dominico Fincati vyvinul inovativní trekingové hole z hliníku. Do té doby se obvykle vyráběly z oceli. Fincatiho vynález se stal milníkem, který znamenal revoluci v přístupu ke konstrukci trekingových holí. Od samého počátku se značka neustále vyvíjí a investuje do vývoje a výzkumu, díky čemuž se stala jednou ze světových špiček ve výrobě specializovaných trekingových a lyžařských holí a udává nové trendy v designu. 

Společnost Fizan přijímá pouze výrobky, které jsou vyrobeny s důrazem na detail a testovány na mnoha úrovních. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že výrobky podepsané značkou Fizan mají nejvyšší možnou kvalitu. Každý design značky je velmi dobře promyšlený a jednotlivé modely výrobků se vyznačují mimořádnou odolností a ergonomií. Značka navíc při výrobě používá moderní technologie, které zvyšují kvalitu výrobku. Patří mezi ně Antishock a Flexy Internat System, které zajišťují tyče a zabraňují jejich náhodnému sklopení. Z předních kolekcí výrobce Fizan můžeme zmínit řady Nordic Walking, Treking, Touring, Walking, které splňují potřeby různých sportovců. 

Pro značku Fizan jsou velmi důležité také otázky životního prostředí. Sklady společnosti jsou vybaveny solárními panely, takže továrna nevypouští škodlivé emise CO2 a zároveň vyrábí více energie. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget