Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kuchyně a Kemping

Kuchyně a kempování - vyberte si vybavení nejvyšší kvality v obchodě Sportano 

Na stezce nebo při kempování je dobré vzít si s sebou správné turistické vybavení, abyste si mohli připravit teplé jídlo a vzít si ho s sebou na další cestu. Pokud se chystáte na vícedenní túru nebo kempování, je dobré mít s sebou vařič, turistickou ledničku, termohrnek, termosku nebo kuchyňské náčiní. Ve Sportanu nabízíme široký sortiment turistických kuchyní profesionálních značek, jako jsou Tatonka, Gerber, Salewa, Carp Spirit, Aqua Marina, CamelBak, Kambukka nebo Outwell.  

Termosky, termohrnky, turistické vařiče a grily - vybavení, které si můžete vzít s sebou na kempování. 

Při kempování je dobré vzít si s sebou vybavení turistické kuchyně, které vám umožní připravit jídlo bez ohledu na podmínky. K vaření budete potřebovat elektrický nebo plynový turistický vařič. Kromě samotného turistického vařiče byste měli mít s sebou také plynovou kartuši, tj. nádobu s naplněným plynem. Díky tomu je možné připravovat potraviny za všech podmínek. Při kempování je dobré se vybavit menšími plynovými nebo elektrickými grily.  

Kromě toho je nezbytné kuchyňské náčiní, jako jsou menisky, pánve, hrnce, příbory, láhve nebo nádoby na vodu či potraviny. S termotaškou můžete své výrobky udržovat při nízké teplotě. Pokud chcete udržet své produkty čerstvé, jistě se vám bude hodit i cestovní lednička. Ve Sportanu máme k dispozici kvalitní chladničky značek Aqua Marina, Coleman a Campingaz o objemu 22, 24, 49 nebo 58 litrů. Pro udržení správné teploty nápojů a pokrmů se vám bude hodit také termoska na kávu nebo čaj a termoska na oběd. Pokud hledáte menší nádobu, bude pro vás dobrou volbou termohrnek

Při kempování je také dobré mít s sebou turistický nábytek, jako je židle, stůl, lehátko, postel, organizér nebo skříňka, které lze použít při kempování. 

Turistická kuchyně - co si vzít s sebou na cestu? 

Na trek nebo dálkovou expedici byste si měli vzít termosku na čaj nebo kávu a termosku na oběd. První varianta má větší objem než klasické termohrnky - najdete výrobky, které pojmou až 3 litry nápoje. Termoska na oběd je naopak vynikající volbou pro dlouhé túry, na které si můžete vzít jídlo s sebou. Tento typ nádoby dokáže udržet jídlo teplé až 9 hodin. Kromě toho je dobré vzít si do batohu kuchyňské náčiní, jako jsou příbory nebo nádoby na vodu a vitalitu. Podle toho, kolik místa máte ve výbavě, se můžete vybavit také elektrickým plynovým vařičem a hrncem nebo menzou pro přípravu čerstvých potravin na cestě. Pro uložení produktů se může hodit také termotaška na oběd nebo jiné předměty. 

Jak vybrat správné vybavení kempinkové kuchyně? 

Při výběru správného vybavení kempinkové kuchyně je důležité vzít v úvahu množství dostupného prostoru. Při kempování nebo bivakování je obvykle možné vzít si více vybavení. Na druhou stranu byste si na stezku a vícedenní trek měli vzít jen nejnutnější věci, aby vybavení nebylo příliš těžké. Výběr tohoto typu zařízení musí být ve skutečnosti přizpůsoben vašim vlastním potřebám. Termosky, hrnce, hrnky, nádoby na vodu nebo jídlo a turistické chladicí boxy mají různou kapacitu.  

Pokud se chystáte na delší kempování, vezměte si s sebou také turistické křeslo nebo postel, abyste se zotavili a pohodlně vyspali. 

Kuchyňské kempingové vybavení - značky, které zaručují špičkovou kvalitu 

Pro přípravu jídla se vyplatí vybavit se elektrickým nebo plynovým turistickým vařičem. Ve Sportanu máme produkty od společností RidgeMonkey, Coleman, Outwell nebo Campigaz. Nezapomeňte na kuchyňské náčiní, jako jsou termosky nebo termohrnky. Některé výrobky jsou schopné pojmout objemný nápoj nebo jídlo, které si pak vezmete s sebou na trasu. Pro komfortní stravování jsou nezbytným vybavením také příbory nebo nádoby na jídlo. Pokud hledáte vhodný termobatoh, značky jako Campingaz, Spokey, Rip Curl nebo Easy Campk nabízejí produkty s různou kapacitou. Hodit se může také cestovní lednička, jejíž velikost a kapacitu budete muset přizpůsobit svým potřebám. Vezměte si s sebou také náplně do cestovní chladničky, abyste mohli udržovat produkty při dostatečně nízké teplotě. 

Pokud se naopak chystáte na několikadenní kempování nebo stanování, můžete si vzít pohodlný turistický nábytek od firem Outwell, Kadva, Spokey, Tatonka, Coleman, Easy Camp nebo Helinox. Zajistí, abyste si mohli odpočinout za všech podmínek.  

Ve společnosti Sportano nabízíme širokou škálu produktů pro stezky, kempování, stanování nebo táboření. Využijte náš profesionální zákaznický servis, který vám pomůže vybrat to správné zařízení! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget