Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Coleman

Historie značky Coleman sahá až do roku 1901, kdy její zakladatel William Coleman vyrobil první přenosné olejové lampy na světě. Byl to vynález, který způsobil revoluci v přístupu k designu osvětlení v celosvětovém měřítku. Od té doby značka dále rozšiřuje svůj sortiment a specializuje se na výrobu turistického a kempingového vybavení, čímž se stává jednou z předních značek na sportovním trhu. 

Dnes společnost určuje standardy ve výrobě produktů, jako jsou stany, spací pytle a karimatky. Coleman nabízí také širokou škálu kuchyňského příslušenství pro turistiku, včetně termosek, kompaktních vařičů, praktických chladicích boxů a dalších praktických pomůcek. Mezi hlavní kolekce výrobce patří příslušenství Coleman, kamna Coleman a stany Coleman. 

Značka se zaměřuje na outdoorové vybavení, které dostalo nový rozměr kvality. Výrobky Coleman jsou především velmi funkční, odolné a relativně lehké, takže jsou vhodné pro pěší turistiku a kempování na dlouhé vzdálenosti. 

Dlouholeté zkušenosti umožnily společnosti vytvořit vynikající výrobní procesy, které přímo ovlivňují kvalitu vyráběných zařízení. Veškeré příslušenství je vyrobeno s důrazem na každý detail a splňuje přísné požadavky díky použití moderních technologií, jako je například ohnivzdornost, Coleman WeatherTec™ a systém Easy Set UP. Všechny výrobky značky Coleman procházejí před uvedením do prodeje řadou požadovaných testů, které ověřují jejich vlastnosti. 

Rozbalit popis Sbalit popis