• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

BLACKROLL

Výrobky: 14

View as
 1. BLACKROLL Recovery Pillow bílý polštář42603
  2 316,00 Kč
  49 x 28 x 11 cm

  1

 2. Roller BLACKROLL Mini černý mini42603
  316,00 Kč
  15 x 5.5 cm

  1

Blackroll je německá značka, která vznikla v roce 2007. Společnost se specializuje na výrobu profesionálního fitness vybavení a příslušenství pro trénink v tělocvičnách, fitness centrech i v domácnosti. Velkou část sortimentu tvoří výrobky pro automasáž, které mají přímý vliv na zlepšení pružnosti těla a celkové pohody.  

Značka má tým profesionálů, kteří kontrolují výrobní proces na každém kroku, zavádějí potřebná vylepšení a vyvíjejí moderní systémy. Při nákupu výrobků od společnosti Blackroll si tak můžete být jisti jejich nejvyšší kvalitou a účinností. Pravidelným používáním produktů pro regeneraci po tréninku zaznamenáte zvýšení pohyblivosti svého těla, posílení držení těla a minimalizaci bolesti svalů. 

V průběhu let získala značka za svou práci řadu ocenění a její výrobky byly uznány mezinárodními institucemi. V roce 2009, pouhé dva roky po svém založení, získal Blackroll cenu Phyzio. Značka neustále roste a v současné době distribuuje své výrobky do více než tuctu zemí a je uznávaným výrobcem sportovních doplňků na mezinárodní scéně. 

Pro tým Blackroll jsou důležité také environmentální aspekty. Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí a materiály použité v různých výrobcích lze recyklovat. Společnost navíc splňuje hypoalergenní normu ISO 9001:2001, takže si můžete být jisti, že její výrobky jsou vhodné pro širokou škálu spotřebitelů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget