Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

BLACKROLL

Blackroll je německá značka, která vznikla v roce 2007. Společnost se specializuje na výrobu profesionálního fitness vybavení a příslušenství pro trénink v tělocvičnách, fitness centrech i v domácnosti. Velkou část sortimentu tvoří výrobky pro automasáž, které mají přímý vliv na zlepšení pružnosti těla a celkové pohody.  

Značka má tým profesionálů, kteří kontrolují výrobní proces na každém kroku, zavádějí potřebná vylepšení a vyvíjejí moderní systémy. Při nákupu výrobků od společnosti Blackroll si tak můžete být jisti jejich nejvyšší kvalitou a účinností. Pravidelným používáním produktů pro regeneraci po tréninku zaznamenáte zvýšení pohyblivosti svého těla, posílení držení těla a minimalizaci bolesti svalů. 

V průběhu let získala značka za svou práci řadu ocenění a její výrobky byly uznány mezinárodními institucemi. V roce 2009, pouhé dva roky po svém založení, získal Blackroll cenu Phyzio. Značka neustále roste a v současné době distribuuje své výrobky do více než tuctu zemí a je uznávaným výrobcem sportovních doplňků na mezinárodní scéně. 

Pro tým Blackroll jsou důležité také environmentální aspekty. Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí a materiály použité v různých výrobcích lze recyklovat. Společnost navíc splňuje hypoalergenní normu ISO 9001:2001, takže si můžete být jisti, že její výrobky jsou vhodné pro širokou škálu spotřebitelů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget