Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Turistické brýle

Turistické brýle: horské, trekingové a turistické brýle

Turistické brýle Sportano nabízejí široký výběr nejlepších modelů od osvědčených a renomovaných značek. Výrobky vybrané odborníky zaručují nejen dostatečnou ochranu očí a jasné vidění za různých povětrnostních podmínek, ale také stylové obroučky pro dospělé i děti. Prohlédněte si nabídku Sportano a vyberte si kvalitní brýle pro sebe i své blízké.

Jaké turistické brýle si vybrat?

V nabídce Sportano najdete brýle určené pro použití v různých podmínkách. Liší se výkonem i designem, takže si každý může vybrat model, který mu bude vyhovovat. Zjistěte více o různých typech brýlí pro pěší turistiku.

Horské brýle

Při lezení po horách jsou oči vystaveny škodlivému UV záření mnohem více než v běžném životě. Základním požadavkem na brýle vhodné pro turistiku v tisícimetrové nadmořské výšce je filtr UV 400 a je třeba věnovat pozornost také ztmavení čoček. Čím vyšší hory, tím tmavší brýle byste měli zvolit. Brýle s fotochromatickou vrstvou, která se přizpůsobuje intenzitě záření, jsou vhodné pro různorodé túry. Pro lezení se dobře hodí modely s popruhem připevněným vzadu na hlavě.

Trekingové brýle

Trekingové brýle jsou velmi podobné horským brýlím. Často se volí ty s fotochromem, ale také ty, které jsou polarizované, tj. potlačují odlesky. Nejdůležitější je, aby měly správný a kvalitní filtr, který důkladně chrání oči před zářením.

Sluneční brýle

Sluneční brýle Sportano nabízejí široký výběr stylových modelů, které jsou ideální pro každodenní nošení. Při nákupu v našem obchodě se můžete soustředit na to, aby brýle odpovídaly vašemu vkusu. Nemusíte se obávat ochrany před zářením, protože jsme shromáždili pouze modely bezpečné pro oči.

Zimní brýle

Zimní brýle jsou brýle určené především pro řádění na sjezdovkách. Kromě UV filtru stojí za to věnovat pozornost dalším vrstvám - zejména polarizačním a REVO. První z nich snižuje oslnění, které může být při lyžování nebo snowboardingu rušivé. Ta se naopak skládá z několika vrstev, které chrání před všemi odrazy a zářením. Je ideální volbou pro milovníky zimních sportů.

Nejlepší turistické brýle na Sportano.cz

Rozsáhlý sortiment Sportano.cz zahrnuje brýle špičkových značek. Zakoupit můžete modely od společností GOG, Oakley, Ocean Sunglasses, POC a mnoha dalších. Najdete mezi nimi ty, které jsou přizpůsobené pro použití v určitých ročních obdobích i po celý rok. Dospělí i děti zde najdou modely různých velikostí a barev. Se společností Sportano sázíte na vysokou kvalitu výrobků.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget