Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Redukce a hubnutí

Redukce a hubnutí - vyberte si účinné produkty v obchodě Sportano 

Vedete aktivní životní styl a chcete zhubnout a zároveň posílit své tělo ve slabších dnech? V první řadě vsaďte na správnou stravu a fyzickou aktivitu a podpůrným procesem mohou být produkty, jako jsou spalovače tuků, doplňky stravy nebo tablety podporující hubnutí. V kategorii Redukce a hubnutí v obchodě Sportano sport najdete doplňky stravy podporující ztrátu nadbytečných kilogramů od značek jako Trec, Essence, 7Nutrition, Real Pharm nebo Nutrend. Podívejte se na naši nabídku produktů a vyberte si ty správné doplňky stravy, které vyhovují vašim potřebám.  

Výrobky na podporu redukce a hubnutí 

Hubnutí je velmi dlouhodobý proces, během kterého dochází ke ztrátě zbytečného tělesného tuku. Kromě přiměřené fyzické aktivity je důležitá zejména strava a negativní kalorická bilance se správným množstvím makroživin. Kromě toho lze sáhnout po doplňcích podporujících redukční proces, mezi které patří: spalovače tuků, bylinky na hubnutí, tablety na hubnutí nebo doplňky stravy. Mezi produkty, které podporují hubnutí, patří přípravky s vysokým podílem vlákniny, které zanechávají pocit sytosti po dlouhou dobu. Naproti tomu bylinky na hubnutí se obvykle používají v kuchyni a jsou určeny k urychlení trávicích procesů.  

Spalovače tuků nebo pilulky na hubnutí - různé způsoby, jak dosáhnout požadovaného cíle 

Mezi různé produkty, které jsou zodpovědné za snížení tělesného tuku, patří spalovače tuků. Nejde o nic jiného než o doplňky stravy, které urychlují proces shazování nadváhy. Kromě toho zvyšují hladinu energie, stimulují metabolismus a dodávají pocit sytosti na delší dobu. Spalovače se doporučují užívat před intenzivním tréninkem, protože výrobek je nejvhodnější používat jako doplňkový přípravek k zajištění vysoké hladiny energie během cvičení. Jejich úkolem je zvýšit energetický výdej, takže tělo spaluje více kalorií.  

Kromě toho jsou na trhu různé doplňky stravy na hubnutí, jako jsou přípravky na potlačení chuti k jídlu, pilulky na hubnutí a tablety na hubnutí, které zvyšují hladinu energie. Je vhodné používat pouze testované a osvědčené doplňky stravy, které zcela nenahrazují zdravý životní styl. 

Hubnutí a snižování hmotnosti - základy a bezpečnost 

Především strava a správné množství pohybu jsou největšími faktory v boji proti hubnutí a celý proces je navržen tak, aby nám poskytl uspokojení a motivaci k dosažení našeho cíle. K hubnutí bychom neměli přistupovat ve spěchu, ale měli bychom dbát na to, aby naše strava obsahovala správné množství makroživin a cenných složek. Doplňky stravy na hubnutí, jak už název napovídá, by měly být podpůrné a měly by pouze dodávat vyšší dávku energie nebo příznivě působit na trávicí procesy a urychlovat metabolismus.  

V sortimentu obchodu Sportano.cz najdete doplňky stravy, které dobře fungují při redukci hmotnosti a hubnutí a zároveň jsou zcela bezpečné. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu, můžete využít náš profesionální zákaznický servis. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget