Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nutrend

Činnost české společnosti Nutrend byla zahájena v roce 1993. Značka se specializuje na výrobu profesionálních výživových doplňků pro sportovce. V průběhu let se společnost Nutrend stala jedním z nejznámějších výrobců v oblasti sportovní medicíny a získala si oblibu zejména u lidí, kteří pravidelně cvičí v posilovnách a fitness centrech.  

Všechny výrobky Nutrend uspokojují svou kvalitou a vynikajícími vlastnostmi mnoho sportovců po celém světě. Značka má ve své nabídce produkty jako: výživné látky, aminokyseliny, kreatin, energetické tyčinky, spalovače tuků a vitamíny a minerály. V průběhu své historie značka neustále rozšiřovala svůj sortiment a zdokonalovala technologie používané ve svých produktech, mezi které patří BioPerine, což je extrakt z plodů černého pepře, Vinitrox, což je kombinace různých polyfenolů, a Creapure, což je 100% kreatin pro pozitivní působení. 

Od roku 2011 používá značka při výrobě artézskou vodu z pramene Horský pramen, která se vyznačuje křišťálovou čistotou a vysokou mineralizací, čímž dále zlepšuje vlastnosti jednotlivých výrobků. Kromě toho společnost spolupracuje s Polským atletickým svazem a Polským veslařským svazem a podporuje filozofii "bez dopingu", která aktivně vystupuje proti užívání dopingu sportovci.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget