Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Garmin

Garmin

Garmin je americká značka, která se od roku 1989 specializuje na výrobu sportovních hodinek a dalších chytrých zařízení. Její název pochází z prvních částí křestních jmen jejích zakladatelů: Garyho Burrela a Dr. Min Kao.  

Společnost začala s výrobou námořních doplňků, ale dlouho u toho nezůstala a rychle začala rozšiřovat svůj sortiment o další výrobky. Značka se rozšířila i do vlastních řad, protože nyní zaměstnává více než 17 000 lidí ve více než 80 pobočkách po celém světě.  

Průlom pro Garmin znamenalo uvedení ikonických chytrých hodinek pro běžce Forerunner 101. Tento produkt si rychle podmanil trh a značka získala nové zákazníky toužící po inovativním sportovním příslušenství. 

Dnes se značka specializuje na výrobu nejmodernějších chytrých hodinek, GPS navigací a nositelných zařízení pro letecký, námořní, automobilový a outdoorový trh. Všechny produkty Garmin jsou vyrobeny s důrazem na každý detail a s využitím inovativních technologií, které umožňují sledovat efektivitu každého tréninku. Značka také vyvinula moderní aplikaci Garmin Connect, která slouží ke sledování a analýze dat o trénincích fyzické aktivity. 

Společnost Garmin se stala špičkou na trhu se sportovní elektronikou a má tisíce uživatelů v oblasti sportu, letectví a dokonce i v automobilovém průmyslu.  

Rozbalit popis Sbalit popis