• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Garmin

Výrobky: 82

View as
 1. Hodinky Garmin Vivomove Sport
  4 474,00 Kč
  3 948,00 Kč
  OS

  1

Garmin

Garmin je americká značka, která se od roku 1989 specializuje na výrobu sportovních hodinek a dalších chytrých zařízení. Její název pochází z prvních částí křestních jmen jejích zakladatelů: Garyho Burrela a Dr. Min Kao.  

Společnost začala s výrobou námořních doplňků, ale dlouho u toho nezůstala a rychle začala rozšiřovat svůj sortiment o další výrobky. Značka se rozšířila i do vlastních řad, protože nyní zaměstnává více než 17 000 lidí ve více než 80 pobočkách po celém světě.  

Průlom pro Garmin znamenalo uvedení ikonických chytrých hodinek pro běžce Forerunner 101. Tento produkt si rychle podmanil trh a značka získala nové zákazníky toužící po inovativním sportovním příslušenství. 

Dnes se značka specializuje na výrobu nejmodernějších chytrých hodinek, GPS navigací a nositelných zařízení pro letecký, námořní, automobilový a outdoorový trh. Všechny produkty Garmin jsou vyrobeny s důrazem na každý detail a s využitím inovativních technologií, které umožňují sledovat efektivitu každého tréninku. Značka také vyvinula moderní aplikaci Garmin Connect, která slouží ke sledování a analýze dat o trénincích fyzické aktivity. 

Společnost Garmin se stala špičkou na trhu se sportovní elektronikou a má tisíce uživatelů v oblasti sportu, letectví a dokonce i v automobilovém průmyslu.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget