Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Julbo

Francouzská značka Julbo, kterou založil Jules Baud, vznikla v roce 1888. Ačkoli se zpočátku zabývala výrobou korekčních brýlí, brzy se specializovala na výrobu slunečních brýlí, což na počátku dvacátého století vedlo k uvedení prvních brýlí chránících před škodlivými slunečními paprsky. Výrobky Julbo se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování. První modely, jako například Julbo Criastalliers a Vermont, vznikly na žádost hledačů nerostů, kteří potřebovali účinnou ochranu očí. Tak se zrodily specializované sluneční brýle, které byly ideální pro horské výpravy. 

Největší rozvoj značky nastal v 50. a 60. letech 20. století. Tehdy se výrazně zvýšil zájem o vysokohorské lezení a mnoho profesionálů si začalo klást za cíl dobýt nejvyšší vrcholy Karakorumu. Společnost Julbo dokonale reagovala na aktuální potřeby společnosti a začala vyrábět sluneční brýle v celosvětovém měřítku, přičemž spolupracovala s mnoha himálajskými horolezci, včetně Yannicka Seigneura. Tak si značka začala získávat stále více zákazníků a její výrobky se objevily na Mont Blancu, Nanga Parbatu, K2 a Broad Peaku. 

Výrobce Julbo v průběhu let výrazně rozšířil svůj sortiment a představil také specializované sluneční brýle pro plachtění z řady Nautic se zjednodušeným tvarem a různými barvami skel. Kromě toho společnost nabízí také brýle pro nejmenší uživatele, které splňují vysoké standardy ochrany zraku, a také moderní lyžařské brýle a dokonce i helmy. Dnes je značka Julbo jednou z předních značek specializujících se na sluneční brýle a její výrobky používají sportovci po celém světě v různých sportech. 

Rozbalit popis Sbalit popis