Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

GPS navigace

GPS sportovní navigace v obchodě Sportano 

Správná sportovní navigace je vybavení, které by nemělo chybět v batohu žádného nadšence horolezectví, trekingu nebo dlouhých cyklistických výletů. V nabídce Sportano najdete vysoce kvalitní sportovní GPS navigace, které se vyznačují odolností vůči jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Podívejte se, jaké vybavení najdete na Sportano.cz a čemu byste měli věnovat pozornost při nákupu. 

Nákup sportovní navigace GPS: na co se zaměřit? 

V naší nabídce najdete sportovní GPS navigace špičkové kvality. Ať už se chystáte na procházku po horských svazích, pěší túru nebo cyklistickou stezku, Sportano vám nabídne perfektní GPS, které bude vyhovovat vašim požadavkům. Zajímá vás, na co si dát pozor při nákupu sportovní navigace? První věc, které byste měli věnovat pozornost, je výběr map. Sportovní navigace mají zabudované topografické mapy Evropy. Specializovaná navigační zařízení pracují s mnohem větší přesností než běžná zařízení. Díky silnému satelitnímu signálu je poloha GPS určena s přesností až na 3 metry, což vám umožní lépe určit vaši polohu. Další důležitou vlastností, kterou byste měli zvážit, jsou vestavěné funkce navigačního systému. Specializované GPS disponují možnostmi, díky kterým nejen snadno naleznete  cestu, ale také naplánovat cestu nebo ji rozdělit na etapy. Většina z nich má navíc zabudovaná zařízení, jako je kompas a barometrický výškoměr. Některé sportovní navigace mají také počítadla a monitory srdečního tepu. 
  
Důležitou funkcí, kterou byste měli při výběru sportovní navigace vzít v úvahu, je připojení Bluetooth a Wi-Fi. Velmi užitečnou možností je velká kapacita zařízení nebo možnost přidání externí paměti. To vám umožní ukládat taková data, jako jsou výsledky, mapy a absolvované trasy. Každá sportovní navigace by také měla být certifikována jako odolná proti vodě a nárazům. Široká nabídka modelů sportovních navigací na webových stránkách Sportano.cz vám umožní snadno si vybrat GPS, které je přizpůsobeno vašim potřebám. 

Typy sportovních navigací: jaký model zvolit? 

Navigační zařízení je nezbytnou součástí výbavy před cestou do terénu. Specializovaná zařízení pracují díky lepšímu vyhledávání mnohem přesněji než běžná zařízení nebo ta, která jsou součástí chytrých telefonů. Sportovní GPS mají také možnost provozu bez internetu, což je na cestách rozhodně jedna z nejdůležitějších funkcí. Prozkoumejte různé typy navigací, které najdete v nabídce Sportano. 

Navigace na kole: Počítadla, počítače, GPS 

Trávíte ve volném čase hodiny na cyklostezce? Při těchto cestách vám nesmí chybět cyklonavigace. V nabídce společnosti Sportano najdete dvě značky cyklistických GPS, Garmin a Wahoo. Přístroje Garmin mají zajímavé a pokročilé funkce, jako je schopnost sledovat dynamiku horské jízdy, detekce nehod, zobrazení základních informací, jako je kyslíkový limit, a u některých modelů také informace o regeneraci, zátěži, aklimatizaci na nadmořskou výšku, teplotě a hydrataci. Zařízení značky Garmin navíc zobrazují výstrahu před počasím. GPS Wahoo mají řadu praktických funkcí - první z nich je "retrace ride", která vás naviguje zpět do výchozího bodu po stejné nebo kratší trase. Tato možnost se hodí, když se ztratíte nebo se chcete co nejrychleji vrátit na místo, odkud jste vyšli. Další zajímavou funkcí je funkce "take me to", díky níž vás navigace zavede na předem určené místo na mapě. 

Turistická navigace 

V sekci s turistickými navigacemi najdete mnoho zajímavých zařízení určených pro milovníky aktivního odpočinku. Turistická GPS má možnost mapovat trasu na základě bodů zadaných uživatelem. Většina zařízení tohoto typu má také vestavěné mapy obsahující ulice a všechny turistické a cyklistické trasy. V nabídce Sportano.cz najdete turistické navigace nejvyšší kvality od společnosti Garmin. Zařízení podporují satelitní systémy GPS i GLONASS, které vám zajistí stálý signál bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zařízení Garmin má také zabudovaný kvalitní kompas a barometrický výškoměr. Navigace řady Sportano jsou ideální pro použití na čtyřkolkách, kolech, lodích a při pěší turistice. Díky odolným materiálům, ze kterých jsou navigace Garmin vyrobeny, výrobce zaručuje vodotěsnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám

Horská navigace GPS 

Navigace v horách je jednou z nejdůležitějších součástí vybavení, které byste měli mít. Na túrách je důležité mít dobrý orientační smysl, zejména v obtížných povětrnostních podmínkách a na neznámých trasách. Na horských stezkách může dojít k různým situacím, takže pokud se ztratíte nebo uvíznete, navigační systém vám pomůže sdělit horským záchranářům svou polohu. Při nákupu GPS věnujte pozornost kapacitě baterie a funkci powerbanky. Díky této možnosti můžete telefon snadno dobít, když se vybije a vy potřebujete někam nutně zavolat. Dalšími možnostmi, které by měl horský navigační přístroj mít, jsou svítilna, odolné vodotěsné pouzdro, kompas, velká paměť a jasný a přehledný displej. Mezi užitečné funkce, které mohou být zabudovány do horských GPS, patří připojení k Bluetooth a Wi-Fi, předpověď počasí, barometr a kalendář. 

Nejlepší sportovní navigace: nejlepší značky na Sportano.cz 

Sportano.cz nabízí širokou škálu sportovních navigací, takže si jistě vyberete tu, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. V našem sortimentu najdete značky vyrábějící sportovní GPS, jako jsou Garmin a Wahoo. Výrobky Wahoo se vyznačují vysokou odolností a jednoduchou obsluhou. Navigace Garmin mají mnoho zajímavých funkcí, díky kterým bude vaše cesta zajímavější a především mnohem bezpečnější. Ať už si vyberete jakýkoli produkt, Sportano vám zaručuje jejich nejvyšší kvalitu. Vyberte si svoji vysněnou cyklistickou, turistickou nebo horskou  GPS, a užijte si jedinečné zážitky na trase. 

Rozbalit popis Sbalit popis