Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Plavání

Začněte plavat na nejvyšší úrovni se Sportano.cz 

Není žádným tajemstvím, že plavání blahodárně působí na náš organismus. Stimuluje oběhový systém, zlepšuje vady držení těla, uvolňuje páteř - to je jen několik z mnoha výhod tohoto krásného sportu. S vybavením od Sportano.cz je plavání novým zážitkem plným potěšení a komfortu. Plavecké potřeby předních značek, jako jsou Nike, Quiksilver nebo ROXY, vám poskytne nejen pohodlí při zdolávání dalších bazénů, ale také profesionální vybavení. Se Sportano.cz si můžete být jisti, že plavete s těmi nejlepšími! 

Základní plavecké oblečení, doplňky a vybavení 

Před každou návštěvou bazénu je důležité se řádně připravit. Plavky, plavecké brýle, hodinky, dobře padnoucí obuv a další plavecké doplňky jsou pro tento sport nezbytné. 

Plavky a oblečení 

Ať už jste profesionální plavec, nebo s plaváním teprve začínáte, nejdůležitější je vybrat si plavky, které vyhovují vašim potřebám. Při sportovním plavání nebo v bazénech je důležité, aby plavky neklouzaly a byly pohodlné. Proto je většina dámských sportovních plavek jednodílných se silnějšími ramínky. To zajišťuje nejen dobrou příléhavost, ale také hladkost, což je důležité při intenzivním tréninku, a tím ovlivnění voděodolnosti. Na druhou stranu dobře padnoucí plavky díky udržování správného tlaku na nohy stimulují oběhový systém k intenzivnější práci. Pro relaxaci a odpočinek se hodí bikiny, plavecké šortky nebo tzv. tankiny, tedy plavecké tričko se spodním dílem. Je to skvělá alternativa pro ty, pro které jsou bikiny příliš odvážné. 
  
Při výběru plavek byste se měli řídit jejich materiálem. Pružnost a lehkost materiálu jsou faktory, které zajistí, že se plavky stanou vaší druhou kůží. 

Plavecké vybavení 

Kromě oblečení je důležitý výběr správného vybavení, jako jsou plavecké brýle a čepice. Dobré brýle se vyznačují kvalitním zpracováním z materiálů, které jsou odolné proti mechanickému poškození nebo poškrábání. Dalším parametrem je těsnost. Zajišťuje viditelnost a chrání oči před vodou. V závislosti na vašich potřebách jsou na trhu k dispozici modely plaveckých brýlí s různými barvami skel. Tónované nebo barevné velmi dobře odrážejí sluneční paprsky. 
  
Dalším  nezbytným prvkem je plavecká čepice. Nejenže chrání vaše vlasy, ale také zabraňuje vniknutí vody do uší. Typ plavecké čepice závisí na jejím materiálu, setkat se můžete s čepicemi silikonovýi, latexovými nebo bavlněnými. 

Plavecké příslušenství 

Ať už plavete rekreačně nebo sportovně, potřebujete správné plavecké doplňky. Při plavání v aquaparcích a bazénech budete potřebovat obuv, která chrání před bakteriemi a uklouznutím. Standardní volbou jsou žabky. Jsou vyrobeny z pryže nebo jiného plastu, rychle schnou a dobře snášejí vodu. 
  
Pro začátečníky a zejména nejmladší plavce se kromě plaveckých rukavic bude určitě hodit hodí také plovací deska. Plovací deska je nejen zábavnou pomůckou, ale také víceúčelovým doplňkem. Můžete ji využít jak k nácviku prvních plaveckých stylů, stejně  jako pomůcku při rehabilitaci
  
Když vyrážíte k bazénu nebo na pláž, nezapomeňte na správnou tašku nebo batoh. To vám usnadní cestování se všemi potřebnými věcmi do vody. 

Nejlepší plavecké vybavení a oblečení profesionálních značek 

Plavání je disciplína, která vyžaduje správně uzpůsobené oblečení a vybavení. V nabídce Sportano.cz najdete produkty pro začátečníky i profesionály, pro které je důležitý výsledek. Profesionální sportovní oblečení, které se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a je vyrobeno z pružných materiálů, je nabídkou od Nike. Až si budete chtít odpočinout u vody, sbalte si to nejnutnější do prostorných batohů Quiksilver a nezapomeňte na bikiny od  ROXY

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget