Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Chrániče na inline brusle

Chrániče bruslí - bezpečné a spolehlivé modely najdete v obchodě Sportano 

Jízda na kolečkových bruslích, skateboardu, kolečkových bruslích nebo koloběžce vám poskytne úžasný zážitek a možnost být aktivní. Správné vybavení však není všechno, je třeba dbát na své pohodlí a bezpečnost při bruslení. Proto je nezbytné vybavit se příslušenstvím, jako je helma a ochranné chrániče bruslí. Jízda na kolečkových bruslích nebo skateboardu často vede k pádům a vážným zraněním, proto si chraňte části těla chrániči. V našem obchodě Sportano najdete kvalitní chrániče bruslí profesionálních značek, jako jsou Tempish, IMPALA, FILA, Roces, K2, Powerslide, Spokey a Rollerblade

Jízda na kolečkových bruslích, koloběžce nebo skateboardu - proč jsou chrániče nutné? 

Při bruslení je dobré nosit helmu, která chrání hlavu před vážným zraněním. Nezbytné jsou také ochranné chrániče, protože pády na inline bruslích nebo kolečkových bruslích mohou být velmi bolestivé a často mají za následek pohmožděná kolena, ruce a zápěstí. Použití chráničů na inline brusle, kolečkové brusle nebo skateboardy chrání před odřeninami, tlumí nárazy a může také zabránit vážným zlomeninám. Bez ohledu na zvolený typ - pro kolena, lokty nebo zápěstí - musí každý chránič dobře padnout, ale nesmí omezovat volnost pohybu. Při jízdě stačí okamžik a prudký pohyb, aby došlo ke kolizi nebo těsnému kontaktu se zemí. Proto je dobré nosit při jízdě na kolečkových bruslích nebo skateboardu chrániče.  

Na kolena, kotníky nebo zápěstí - typy chráničů na brusle 

Začátečníci, ale i zkušenější jezdci by měli nosit chrániče, aby se vyhnuli vážným zraněním určitých částí těla. Mezi typy výrobků patří chrániče loktů, které chrání namáhaná místa a zabraňují odřeninám. Obvykle mají uvnitř měkkou vložku a plastové výztuhy, které se zapínají na suchý zip. K dispozici jsou také chrániče zápěstí, protože zápěstí jsou při pádu nejzranitelnější, protože se snaží pád zmírnit. Nejlepší je vybírat modely z prodyšných a měkkých materiálů. Na druhou stranu jsou chrániče kolen nejoblíbenějším typem chráničů, které zabraňují zraněním, zejména pokud s bruslením teprve začínáte. Především musí sedět, ale zároveň nesmí omezovat vaše pohyby. Kromě toho se můžete vybavit také chrániči kotníků.  

Jak si vybrat správné chrániče na bruslení? 

Chrániče kolen, loktů a zápěstí jsou nezbytnou součástí výbavy každého bruslaře nebo skateboardisty. Účelem chráničů kolen je především chránit kolena před poškozením. Uvnitř je obvykle polstrování a zvenku plastový potah. Nejlepší je vybrat si nastavitelný výrobek, který se přizpůsobí vašemu tělu. Tento typ chrániče nesmí při jízdě především klouzat. Chrániče zápěstí by zase měly mít měkké polstrování a rychlý způsob nasazování a sundávání - pomocí suchého zipu, abyste si výrobek mohli vhodně přizpůsobit. Chránič loktů má obvykle plastovou vrstvu na vnější straně a zapíná se také na suchý zip.  

Pokud chcete zvolit správnou velikost chráničů, změřte přesně obvod částí těla, na kterých se má chránič nosit, a poté velikost přizpůsobte. Je však třeba vědět, že některé výrobky jsou plně nastavitelné, takže byste neměli mít problém s výběrem správného modelu.  

Na které značky nabízející chrániče se vyplatí vsadit? 

Ve Sportanu najdete kvalitní chrániče zápěstí, kolen nebo loktů od značek jako IMPALA, K2, FILA, Tempish, Rollerblade nebo Roces. Jsou ideální pro jízdu na skateboardu, inline bruslích nebo koloběžkách a díky velkému množství velikostí a barevných variant si můžete vybrat ty správné výrobky pro dospělé i děti.  

Při výběru chráničů si vybírejte sady s modely pro zápěstí, kolena nebo lokty. Chrániče na skateboard, kolečkové brusle nebo koloběžky se hodí pro mnoho skateboardových disciplín, takže si vyberte produkt, který vyhovuje vašim potřebám. Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat ten správný model!  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget