Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kettler

Kettler

Značka Kettler byla založena již v roce 1949 a na trhu působí od konce 70. let 20. století. Zpočátku se společnost zabývala výrobou zahradního nábytku, ale v roce 1977 změnila koncepci a představila první hliníkové jednokolky. Touto událostí značka pomohla k revoluci v cyklistickém průmyslu. Od té doby se společnost Kettler soustředila především na vývoj sortimentu jízdních kol a postupem času rozšířila svůj sortiment i o další cvičební pomůcky 

Kettler je přední sportovní značka, která vyrábí klasická i stacionární jízdní kola. V průběhu let se společnost zaměřila na rozvoj a rozšiřování svého týmu. Dnes je společnost mezinárodním podnikem s více než dvěma tisíci zaměstnanci, kteří se starají o design, výrobu a prodej výrobků. 

V letech 2009 a 2010 získala společnost Kettler titul "Nejinovativnější značka" na PLUS X AWARDS, jedné z největších světových soutěží v oblasti technologií a sportu. 

Společnost Kettler již léta formuje cyklistický trh a udává nové trendy a díky svému modernímu vybavení zlepšuje kvalitu tréninku pro každého uživatele. Všechny výrobky této značky jsou vyrobeny s důrazem na každý detail, jsou odolné a navíc funkční a pohodlné při používání. Díky tomu mohou výrobky Kettler úspěšně používat jak začátečníci, tak pokročilí sportovci.  

Rozbalit popis Sbalit popis