Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

New Balance

New Balance

New Balance je oblíbená značka, která vyrábí sportovní obuv, oblečení a doplňky. Uživatelé oceňují její všestrannost, protože výrobky jsou multifunkční - vhodné jak pro trénink, tak pro každodenní styling.

Historie značky sahá až do roku 1906, ale současný profil a logo New Balance se zformovaly až v 70. letech 20. století. Společnost založil v Bostonu William J. Riley s cílem zajistit větší pohodlí dělníkům, kteří nosili nepohodlnou obuv. Ten přišel s inovativními vložkami do bot na základě pozorování svých kuřat, která dokážou udržet rovnováhu pomocí tří drápků. Tento objev vedl k návrhu stélek do bot založených na tvaru trojúhelníku, které poskytují tři opěrné body pro zvýšení pohodlí při chůzi a pocitu rovnováhy.

Ve 30. letech 20. století se Rileyho partnerem stal Arthur Hall, s nímž vyvinuli vložky do bot, které se přizpůsobily tvaru nohy uživatele. V roce 1938 vyrobila společnost New Balance první běžecké boty pro místní sportovní klub a od té doby se značka soustředila na zdokonalování technologií používaných v botách, aby maximalizovala pohodlí a efektivitu běžců. V následujících letech se do chodu značky New Balance zapojili noví lidé a po smrti zakladatele v roce 1956 se společnost přejmenovala na New Balance Orthopedic Laboratory, aby zdůraznila vliv vědy na inovace používané v běžecké obuvi. Po změně vlastníka společnosti v roce 1972 se značka dále vyvíjela a vyvíjela nové technologie, aby sportovcům poskytla nejlepší výkon, lehkost a odpružení nohy.

Společnost New Balance má více než stoletou historii a mezi uživateli si získala dobrou pověst. V průběhu let značka vyráběla stále lepší a lepší běžecké boty, později také obuv přizpůsobenou jiným sportům, jako je například bruslení. Rozvinula se také v oblasti oblečení a doplňků, které umožňují kvalitní a efektivní trénink v souladu se současnými trendy. Na Sportano.cz najdete obuv, oblečení a doplňky New Balance pro vaši oblíbenou fyzickou aktivitu.

Rozbalit popis Sbalit popis