Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Viking

Viking

Viking je polská společnost založená v roce 1996, která vyrábí profesionální sportovní oblečení. Značka při výrobě svých produktů používá ty nejkvalitnější materiály, jako je izolace Primaloft, membrána Gore-Tex® nebo tkanina PolarTec®. Díky tomu si každý zákazník, který si vybere oblečení od společnosti Viking, může být jistý nejvyšší kvalitou. Mezi výrobky značky Viking patří mimo jiné mikiny, fleece, bundy, kalhoty, čepice, rukavice a také termoprádlo.  

Značka Viking je určena jak začínajícím nadšencům, tak profesionálním sportovcům. Důležité je, že společnost Viking používá převážně etické a 100% biologicky odbouratelné recyklované materiály. Tím je zajištěno, že společnost nepřispívá k nadměrné produkci CO2.  

Od samého počátku je jasně definovaným mottem značky "Chceme být nablízku těm, ke kterým se naše výrobky dostanou". Díky tomu se společnosti podařilo v průběhu let přesvědčit tisíce spotřebitelů, kteří si při výběru sportovního oblečení (zejména zimního) bez váhání vybírají značku Viking, protože jsou přesvědčeni o vysoké kvalitě jejích výrobků. 

Rozbalit popis Sbalit popis