Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Giro

Historie italské značky Giro trvá již více než 30 let a založil ji Jim Gentes, "muž posedlý" designem a reagující na neuspokojené potřeby cyklistických nadšenců. Společnost tvrdí, že: "Pokud se snažíte být rychlejší, větší a lepší, vyrobíme vám vybavení, které vám to umožní." 

Pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům je jedním z klíčových rozlišovacích znaků značky Giro. Od cenově dostupné helmy, přes střih a materiál dresů až po cvaknutí, které Switchblade vydává, když funguje bradový panel.  

V roce 1985 vzniká první přilba Advantage™, která je určena pro triatlonisty; o dva roky později na Tour de France vítězí mladý americký průkopník nového aerodynamického vybavení (včetně přilby Aerohead™) v třítýdenním závodě o osm sekund; v roce 1992 značka vytváří modulární láhev na vodu s širokým otvorem pro uzávěr ("pop-top" láhev), která se stává ikonou cyklistiky.  

Italský výrobce také přinesl průlomové novinky, jako je nastavovací knoflík Roc Loc® pro lepší stabilitu přilby na kořenech a kamenech, celoobličejovou modulární přilbu pro freeridery, lehkou sněhovou přilbu s větracími otvory, brýle s vyměnitelnými skly Manifes™, cyklistické boty, které vynikají svým střihem, pohodlím a přizpůsobivostí, nebo přilbu Aether MIPS se vzdušným, otevřeným designem a technologií MIPS Spherical, která cyklistům poskytuje lepší ochranu hlavy. 

V současné době Giro nejsou jen přilby, ale také specializovaná cyklistická obuv, funkční oblečení pro muže, ženy i děti a doplňky, jako jsou MTB brýle, rukavice, lahve na vodu nebo čepice. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget