Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

adidas

adidas

Německá značka adidas byla založena v roce 1924. Její název pochází z prvních písmen křestního jména jejího zakladatele: Adolf Dassler. Ochrannou známkou společnosti jsou tři pruhy a mezi její hlavní řady patří adidas sport, adidas classic a adidas style. Společnost se specializuje na výrobu tréninkové obuvi, sportovního oblečení (jako jsou topy, kalhoty, ponožky, mikiny, podprsenky) a dalších doplňků.  

Od svého založení se společnost adidas zaměřuje na růst. Ačkoli nebyla první značkou, která nabízela sportovní obuv, je s ní nejvíce spojována. Adidas je předchůdcem moderních řešení - již v roce 1984 vyvinul moderní obuv s displejem a systémem Micropacer, který analyzuje údaje o fyzické aktivitě: měří vzdálenost a počet spálených kalorií. Jen o rok později značka jako první nabídla svým zákazníkům personalizaci výrobků a představila boty se sadami fixů, kterými lze boty libovolně zdobit.  

V roce 2002 se značkou spolupracoval slavný fotbalista David Beckham a vznikla nová řada oblečení. Kromě toho se značkou spolupracovali i další známí sportovci, například Luis Suárez, Gareth Bale a polští fotbalisté Grzegorz Krychowiak a Łukasz Fabiański. 

Dnes je adidas jednou z nejoblíbenějších značek ve sportovním průmyslu. Její výrobky jsou vyvíjeny s využitím nejmodernějších technologií, jako je systém adiPrene, který je zodpovědný za tlumicí vlastnosti obuvi, a adiWear, který doplňuje podrážku obuvi o další gumovou ochranu. Společnost adidas v průběhu let vyvinula řadu spolehlivých systémů, které používá ve svých výrobcích. Díky tomu je sortiment značky dostupný profesionálním sportovcům, začátečníkům i všem, kteří chtějí od svého každodenního oblečení a obuvi maximální pohodlí a odolnost. 

Rozbalit popis Sbalit popis