• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Turistika

Zdolávejte vrcholy bez omezení s nejlepšími doplňky a turistickým oblečením špičkových značek

turistika
Cyklistické oblečení
Cyklistické oblečení
Fitness a posilovna
Fitness a posilovna
Turistické batohy a tašky
Turistické batohy a tašky
Bojové sporty
Bojové sporty
Vodní sporty
Vodní sporty

Doporučené výrobky

La Sportiva

La Sportiva

Profesionální trekingové a horolezecké oblečení a obuv. Doplňte svou výbavu na cesty značkou La Sportiva, která je oblíbenou volbou horolezců a horolezkyň.

Orbea

Orbea

Zahajte cyklistickou sezónu s profesionálním vybavením od společnosti Orbea. Prvotřídní design, spolehlivá kvalita a praktická řešení.

Doporučené značky

Oblíbené nyní

Zajímavé nabídky

Oblíbené sportovní značky

Sportano.cz - svět mužského sportu na nejvyšší úrovni

Díky Sportano.cz zjistíte, jaká fyzická aktivita je na nejvyšší úrovni, a začnete překonávat své rekordy. Profesionální sportovní vybavení a správně padnoucí oblečení vás nezastaví na cestě k dosažení cíle, který jste si stanovili. Sportano je místo, kde najdete sportovní doplňky renomovaných značek, které jsou nezbytné pro trénink různé intenzity.  

Internetový obchod Sportano.cz kombinuje sportovní vybavení a příslušenství špičkových značek nejvyšší kvality. Najdete zde vše, co potřebujete k jakékoli činnosti. Ať už v sobě chcete teprve probudit zdravé návyky, nebo už dlouho pravidelně trénujete - Sportano.pl vám poskytne profesionální podporu v každé fázi vašeho sportovního dobrodružství. 

Siłownia i fitness

Týmové, bojové, rekreační nebo zimní sporty - všechny disciplíny vyžadují správné vybavení, oblečení a přípravu. Na Sportano získáte veškeré potřebné vybavení a odborné poradenství, které vám pomůže zlepšit váš výkon a zvýšit váš entuziasmus. Dosáhněte požadovaných výsledků se Sportanem!