Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické brašny a tašky

Brašny na kolo - odolné a spolehlivé modely ve sportovním obchodě Sportano 

Několikadenní výlet nebo výlet mimo město vyžaduje vzít si s sebou potřebné vybavení, potraviny nebo oblečení. Při takových cestách je ideálním řešením brašna na kolo, do které se vejde veškeré vybavení a příslušenství potřebné na cestu. V našem obchodě Sportano najdete brašny na nosiče kol, brašny na rám, brašny na řídítka a podsedlové brašny od známých značek, jako jsou Thule, Topeak, Blackburn, EVOC, Lezyne, Meteor, Deuter, Basil, Wheel Up, Zefal a FIDLOCK

Na nosič, řídítka, rám nebo zavazadlový nosič - typy brašen na kolo 

Pokud hledáte vhodnou brašnu na kolo, můžete si vybrat brašnu na nosič, řídítka, rám i pod sedlo. Oblíbená je také brašna na telefon na kolo, která umožňuje bezpečné uložení zařízení během jízdy. Brašna na nosič kola je klasickým řešením, kdy na zadní část jednokolky umístíte brašnu. Brašna na kolo na řídítka umožňuje mít věci vždy po ruce, takže máte všechny drobnosti po ruce. Kromě toho nepřekáží při jízdě a je robustní a pohodlný, ale má omezenou kapacitu. Dalším oblíbeným řešením je cyklistická brašna na rám, která je mimořádně praktická a pevná a stabilní spona drží brašnu. Rámové brašny na kolo jsou však menší modely - nevynikají velkou kapacitou. K dispozici je také brašna pod sedlo, která se upevňuje na sedlovku nebo pod samotné sedlo.  

Brašna na silniční kolo je určena pro ty, kteří vlastní oblíbené silniční kolo a potřebují produkt pro uložení své výbavy. Jedná se o model, který se obvykle montuje na nosič a brašny visí z obou stran, což poskytuje dostatek úložného prostoru. 

Jak si vybrat brašnu na kolo? 

Při výběru brašny na kolo věnujte pozornost materiálu konstrukce, protože brašna musí být odolná vůči vodě a nečistotám a měla by být nepropustná. Je vybaven pevným dnem, které zajistí, že spodní část výrobku nebude přetížena. Čím větší je model, tím větší je možnost umístit do něj potřebné vybavení. V ideálním případě by mělo mít zavazadlo dostatečný počet kapes nebo přihrádek, do kterých lze umístit jednotlivé předměty. Kromě toho je pro trvanlivost a bezpečnost při cestování nezbytné robustní upevnění. Některé modely mají speciální zuby nebo háčky. Bez ohledu na použitý způsob upevnění by však každý popruh nebo upevňovací prvek měl být pevně utažen, aby se během cesty nic nepoškodilo.  

V závislosti na množství vybavení, které potřebujete vzít s sebou, zvolte správný typ brašny na kolo. Pokud potřebujete větší model, vyberte si brašny na nosič kola nebo brašny na řídítka. Menší produkty připevněte na rám nebo pod sedlo, zatímco brašnu na telefon pro vaše kolo umístěte na horní část rámu hned vedle řídítek.  

Materiál brašen na kola 

Brašna na kolo by měla být především vyrobena z odolných, pevných a oděruvzdorných materiálů, aby dobře fungovala při jízdě v různých podmínkách. Kromě toho musí být vodotěsný a vzduchotěsný, což je zajištěno použitím lepených nebo svařovaných švů. Takové řešení účinně chrání brašnu na kolo před vodou nebo nečistotami. Nejčastěji se polyesterové materiály používají k výrobě brašen na kolo pro nosič, řídítka nebo rám. Někdy jsou potaženy a vyztuženy dalšími vrstvami PVC nebo cordury.  

Značky nabízející brašny na kolo, na které se vyplatí vsadit 

Mezi typy najdete brašnu na telefon na kolo, brašnu na nosič, brašnu na řídítka, brašnu na rám kola nebo brašnu na sedlo kola. Ve Sportanu si prohlédněte různé modely renomovaných značek, jako jsou Thule, Topeak, Blackburn, EVOC, Basil, Wheel Up nebo Zefal. Při výběru věnujte pozornost materiálu konstrukce a způsobu upevnění, abyste si vybrali správný model podle svých potřeb.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget