Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Rakety na padel

Rakety na pádlo - vyberte si tu správnou ve sportovním obchodě Sportano 

Rakety pro kategorii pádlo na Sportano.cz je nejlepším místem pro nákup raket pro tento sport. Shromáždili jsme zde pouze vybavení vybrané odborníky od osvědčených a zkušených značek. Bez ohledu na úroveň vašich zkušeností zde najdete pádlovou raketu, která splní vaše požadavky. Různé tvary, značky a materiály umožňují dokonale přizpůsobit vybavení uživateli. Přesvědčte se sami výběrem nejkvalitnější pádlové rakety Sportano. 

Jak si mám vybrat raketu na pádlo?

Padel - raketa je nejdůležitějším prvkem pohodlné a bezpečné hry. Zajímá vás, jak si vybrat ten správný model? Je třeba vědět, že na trhu jsou padelové rakety různých tvarů: kulaté, kosočtvercové a slzovité. Rakety s kulatým pádlem jsou ideální volbou pro začátečníky. Jejich sladké místo se nachází ve střední části hlavy. Toto vybavení poskytuje skvělý pocit kontroly nad míčem. Pádlová raketa ve tvaru diamantu je určena pro dynamickou hru pokročilých uživatelů a profesionálů. Sweet spot se nachází blíže k širší části hlavy, což umožňuje efektivní a přesný útok. Na druhou stranu je pádlová raketa ve tvaru slzy poměrně univerzálním vybavením. Sweet spot je umístěn někde na pomezí mezi kulatou a diamantovou raketou. Tento tvar si vybírají jak začátečníci, tak pokročilí uživatelé.

Kromě tvaru je velmi důležitá také hmotnost rakety. Začátečníci by měli volit lehčí modely, protože se lépe ovládají a neunaví se tak rychle. Ty těžší jsou určeny pro profesionály, kteří ocení agresivní a silné údery. Různé modely se liší také svým vyvážením. U kulatých raket se vyvážení obvykle nachází na rukojeti, u kosočtvercových raket je umístěno na hlavě a u raket ve tvaru slzy je rozloženo po celé raketě. Za zmínku stojí materiál, ze kterého je raketa vyrobena. Její přední část je obvykle vyrobena z pěny nebo EVA. Ta se vyznačuje vyšší trvanlivostí. Rukojeti pádlových raket jsou obvykle vyrobeny ze skleněných nebo uhlíkových vláken

Pádlové rakety - ceny, typy, značky 

U Sportana najdete pádlové rakety různých tvarů, které vyhovují různým stylům a úrovním hry. Shromáždili jsme zde modely od nejlepších značek na trhu, jako jsou HEAD nebo BABOLAT a další. Ceny zařízení jsou poměrně různorodé, protože závisí mimo jiné na materiálu a technologii použité při výrobě. Prvotřídní rakety mohou stát i více než 1000 PLN, ale vybavení pro začátečníky je mnohem levnější. Například pádlové rakety vyrobené z inovativního kompozitního materiálu INNEGRA™, který snižuje vibrace a zajišťuje vynikající kontrolu, seženete za cenu jen o něco málo vyšší než 200 liber. Některé modely jsou také vybaveny našimi vlastními inovacemi, například systémem Integrated Protector System, díky němuž jsou pádla odolná proti mechanickému poškození. Vyberte si nejkvalitnější vybavení se Sportanem! 

Rozbalit popis Sbalit popis