Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

EVERLAST

Everlast

Historie značky Everlast sahá až do roku 1910, kdy se její zakladatel Jacob Golomb rozhodl začít vyrábět sportovní oblečení. Nejprve navrhoval inovativní plavecké kostýmy, později mírně upřesnil oblast výroby a začal se zaměřovat na výrobu profesionálních a odolných přileb pro extrémní bojové sporty 

V roce 1917 navázal slavný americký boxer Jack Dempsey spolupráci se značkou Everlast a nechal si od ní vyrobit potřebné boxerské vybavení. O pouhé dva roky později se Dempsey stal mistrem světa v těžké váze po vítězném zápase, v němž použil specializované rukavice Everlast. Právě tyto události přinesly značce největší slávu a umožnily jí stát se jedním z nejlepších výrobců boxerského příslušenství.  

S rozvojem společnosti Everlast rozšířila svůj sortiment o fitness vybavení a funkční oblečení určené pro bojové sporty. Značka byla také předchůdcem lehkých boxerských šortek, které se prosadily ve světě sportu a nahradily těžké kožené modely. 

Everlast způsobil revoluci na trhu bojových sportů a nyní je jednou z nejznámějších značek na světě, jejíž produkty používají jak začátečníci, tak profesionální sportovci.  

Rozbalit popis Sbalit popis