Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

SCARPA

SCARPA

Ačkoli značka Scarpa byla založena v roce 1938, její vývoj se datuje od roku 1956, kdy přešla do rukou italské rodiny Parisotto. Od samého počátku kolem sebe značka soustředila profesionální obuvníky, kteří své praktické zkušenosti proměnili ve výrobu inovativní obuvi. Netrvalo dlouho a ikonická membrána Gore-Tex® a další moderní materiály proslavily značku Scarpa a staly se milníkem v jejím vývoji. Dnes je Scarpa jedním z předních výrobců specializované trekové, horolezecké a lezecké obuvi. V roce 2005 otevřel italský výrobce své nové sídlo na zahraničním trhu - v Severní Americe. 

V 70. letech minulého století uvedla společnost Scarpa na trh profesionální lyžařské boty, které rychle způsobily revoluci na trhu a staly se měřítkem pro jejich další výrobu. Krátce poté byly na trh uvedeny také plastové lezecké boty, které používali slavní himálajští a horolezečtí sportovci po celém světě. 

Společnost využívá ve svých výrobcích mnoho moderních technologií, jako jsou BI-TENSION, Vibram, ACTIVImpact a SCARPA Sock Fit DV, které se starají o jejich odolnost a výrazně zlepšují jejich pohodlí. Sortiment Scarpa zahrnuje mnoho kolekcí bot určených pro různé pohybové aktivity. Patří mezi ně přístupový model Zodiac, turistický model Mojito Hike GTX, turistický model Highball a městský model Mojito. 

V roce 2021 představila společnost Scarpa světu Zelený manifest ("Green Manifesto"), v němž prohlásila, že se bude v následujících letech snažit vyrábět co nejudržitelněji, spoléhat na evropské a certifikované materiály a vyrábět v duchu nulového odpadu, čímž výrazně sníží emise uhlíku do atmosféry. 

Rozbalit popis Sbalit popis