Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Stoly na stolní tenis

Pingpongový stůl - vyberte si ten správný s obchodem Sportano

Stolní tenis je skvělou formou rekreace a jedním z nejoblíbenějších sportů - také v Polsku. Oblíbený ping-pong se hraje nejen venku v teplých měsících roku: dobře se hodí i jako domácí zábava. 

Při výběru správného stolu je důležité přesně vědět, jaké rozměry pingpongového stolu umožní nejpohodlnější hru. Dalším prvkem, který je třeba mít na paměti, je stabilita: bez ní bude hra velmi nudná. Stabilní oporu zajišťují rámy, díky nimž si stůl udržuje rovnováhu. A pokud jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, vydrží váš stůl na stolní tenis déle než jednu sezónu. Díky správným rámům se stůl také snadno skládá a přepravuje, což může být důležité, pokud rádi hrajete venku. 

Ať už hrajete rádi v hale nebo venku, rekreačně nebo profesionálně - se Sportano.cz si vyberete stůl, který bude správně přizpůsoben vašim potřebám. V nabídce obchodu najdete produkty, které zaručují odolnost a stabilitu stolu na stolní tenis. 

Stoly na stolní tenis - jak vybrat správný model?

Prvním faktorem, který vám pomůže odpovědět na otázku, jaký pingpongový stůl vybrat, je místo, kde bude používán a skladován. To je důležité kvůli kvalitě materiálů použitých na samotnou desku stolu a také kvůli doplňkům, které jsou součástí regálů a které vám umožní snadnou přepravu. Pingpongové stoly se dělí na venkovní (outdoor) a vnitřní (indoor), které se používají pod střechou

Venkovní pingpongové stoly jsou určeny pro hry venku. Jedná se o výrobky, které jsou chráněny speciálními materiály před povětrnostními vlivy, jako je vítr a déšť. Jejich rámy jsou vyrobeny z odolného kovu a nohy jsou silnější než u variant používaných v interiéru. Venkovní stoly jsou často opatřeny také povrchovou úpravou, která odráží sluneční paprsky tak, aby účastníci mohli bez problémů hrát hru. 

Pingpongový stůl, který se používá doma, je lehčí variantou a je vhodnější pro domácí použití. Nemá zesílené nohy ani speciální konstrukci, takže jej lze snadněji přemístit na jiné místo. 

Kromě místa použití je důležité mít na paměti, že většinu stolů lze složit. Na trhu najdete jak skládací, tak neskládací výrobky. Skládací pingpongové stoly jsou obecně těžší, ale jejich přeprava nebo skladování je snazší než u jednodílných výrobků. Jednodílné stoly vyžadují při skladování mnohem více místa než vícedílné varianty. Výhodou skládacích stolů je také možnost hrát sám. 

Příkladem takového stolu jsou výrobky značky Kettler, které se díky své víceprvkové konstrukci skvěle hodí pro samostatný domácí trénink. Dalším pozoruhodným modelem jsou stoly na stolní tenis Cornilleau, které jsou rovněž určeny pro domácí použití - skladování míčků nebo raket s nimi nebude problém. Pro venkovní hry se vám bude hodit stůl od německého výrobce Schildkröt. Kvalita a estetika zpracování zajistí pohodlí i při těch nejnáročnějších hrách. 

Pingpongové stoly - jaké jsou jejich rozměry?

Každý stůl na stolní tenis by měl splňovat určité normy týkající se jeho rozměrů. Nejdůležitější je deska stolu, takže minimální rozměry stolu na stolní tenis jsou alespoň 160 cm na šířku a 250-290 cm na výšku. Výjimkou je stůl na stolní tenis pro děti, jehož rozměry jsou přizpůsobeny potřebám těch nejmenších. 

Rozbalit popis Sbalit popis