Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Schildkröt

Schildkröt

Schildkröt je značka, jejíž historie sahá až do roku 1889. Její zakladatelé, Friedrich Bensinger a bratři Lenelové, vyvinuli první celuloidové tenisové míčky na světě. Šlo o převratný objev, o čemž svědčí skutečnost, že se tento materiál dodnes používá k výrobě míčků. Dnes je Schildkröt jednou z nejuznávanějších značek na světě, která způsobila revoluci v přístupu k výrobě individuálních sportovních doplňků. 

Značka se nezastavuje u svých úspěchů a nadále stanovuje standardy ve výrobě tenisového vybavení a dalších produktů. Neustálý vývoj umožnil společnosti vyvinout inovativní technologie, jako jsou Adjustable Balance Point, Anti Vibe System a Quick Rubber Change, které vylepšují výrobky Schildkröt a zvyšují jejich výkon a životnost. 

Sortiment značky Schildkröt se však neomezuje pouze na stolní tenis. Společnost nabízí také specializované příslušenství pro jógu (podložky a kotníky), profesionální činky pro cvičení, gumy a expandéry. Takto široká nabídka výrobce svědčí o neustálém vývoji značky. Výběrem sportovních výrobků od společnosti Schildkröt si můžete být jisti jejich nejvyšší kvalitou, a to díky jejich přípravě s důrazem na každý detail.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget