Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Oakley

Oakley

Počátky společnosti Oakley sahají do roku 1975, kdy její zakladatel Jim Jannard navrhl inovativní tvar motokrosových rukojetí, které si rychle podmanily trh. Dnes se značka specializuje na sportovní zboží, jako jsou sluneční a lyžařské brýle, ale také na hodinky, gripy a zapínání, batohy a boty 

Výrobky značky Oakley jsou vyráběny s využitím nejnovějších technologií, jako je High Definition Optics® a Oakley Dual-Peripheral , a používají je sportovci všech disciplín. Široká nabídka produktů Oakley zahrnuje profesionální cyklisty i lyžaře a snowboardisty. V roce 1980 značka uvedla na trh své první brýle s O-rámečkem a o tři roky později vyvinula specializované lyžařské brýle, které způsobily revoluci ve výrobě brýlí. 

Důležitým faktorem při budování pověsti značky Oakley na sportovním trhu bylo také vítězství na Tour de France s cyklistickým ambasadorem Gregem Lemondem. Od té doby společnost Oakley stále vyvíjí a nabízí nové modely čoček a další inovativní produkty pro sportovce. Dnes značka rozšířila svůj sortiment také o kvalitní sluneční brýle pro volný čas, které svou kvalitou a jedinečným designem uspokojují tisíce uživatelů. 

Rozbalit popis Sbalit popis