Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kellys

Kellys

Historie slovenské společnosti Kellys sahá do roku 1991, kdy se její zakladatelé Peter a Brano Diviniecovi rozhodli založit značku specializující se na výrobu specializovaného vybavení pro jízdní kola. Pouhé tři roky po svém založení začala společnost Kellys vyrábět jízdní kola. Od svého založení se společnost soustředí na neustálý rozvoj, díky němuž je nyní jedním z předních světových výrobců a distribuuje své výrobky do 35 zemí světa.  

Nabídka značky je velmi široká a zahrnuje kola pro různé styly jízdy a věkové kategorie. Nabídka zahrnuje rekreační a dětská kola, stejně jako specializovanější kola - silniční, enduro a dokonce i šotolinová 

V průběhu let značka založila vlastní cyklistickou skupinu "Kellys Factory Team", která používá nejspecializovanější kola. Jezdci, kteří jsou členy týmu, jsou také vynikajícími testery nových konstrukcí kol a mají přímý vliv na jejich vývoj. Mohou využít své praktické dovednosti a navrhnout nová technologická řešení. Značka tak reaguje na aktuální trendy, často je modifikuje a vytváří charakteristické produkty. 

Značka Kellys jako první na světě navrhla celoodpružené elektrokolo s názvem Kellys THEOS F-Series. Byl to přelomový produkt pro vývoj společnosti a stal se milníkem ve výrobě elektrokol. 

Rozbalit popis Sbalit popis