Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nabídka pro školy a sportovní kluby

Školní a sportovní kluby jsou perfektním místem, kde lze u dětí a dospívajících vybudovat návyk na pravidelnou pohybovou aktivitu a inspirovat je k hledání v sobě sportovních talentů. Jak zatraktivnit hodiny tělesné výchovy a tréninky a dát těm nejmenším možnost objevit jejich oblíbenou formu pohybu a dosáhnout úspěchu? Vsaďte na osvědčené sportovní vybavení renomovaných značek, které kromě kvalitních materiálů a funkčnosti zaručuje bezpečnost a odolnost používání. 

Na Sportano najdete rozmanitou nabídku, díky které si vyberete sportovní vybavení ideálně přizpůsobené potřebám vaší školy nebo sportovní organizace. U nás si můžete vybavit posilovnu, sportovní halu nebo školní tělocvičnu profesionálními přístroji a doplňky, které Vám umožní vést pestré a bezpečné hodiny. Špičkové vybavení se zajímavým řešením zvýší požitek a komfort ze cvičení, podpoří harmonický rozvoj, umožní bezpečné a zdravé soutěžení a bude motivací k novým výzvám. 

Široká škála produktů

Jedním z aspektů spolupráce se Sportano je široká škála špičkových produktů, které ocenilo široké spektrum profesionálních sportovců, příznivců různých druhů pohybových aktivit a rekreačních nadšenců. Rozmanité vybavení, oblečení a doplňky pro kolektivní sporty, plavání, raketové sporty, bojová umění a mnoho dalších disciplín vám umožní připravit lekce, tréninky a hry pro studenty a sportovní kluby různého věku a úrovně pokročilosti. 

Zkušenosti a profesionální podpora

Důležitým prvkem naší omnichannel platformy je odborná podpora zástupců škol a sportovních klubů, sdílení znalostí a zkušeností, rychlý kontakt a návrhy moderních řešení. Každý den vyhledáváme ty nejkvalitnější produkty a novinky ze světa sportu, aby i ti nejmenší mohli cvičit, rozvíjet se a dosahovat lepších výsledků a učitelé a trenéři mohli naplno využít své dovednosti a kreativitu. 


Speciální nabídka pro školy a sportovní kluby

Co záskáte?


Bezpečný, kvalitní sortiment - špičkové produkty předních značek 

Kvalitní zákaznický servis - podporujeme a radíme v každé fázi nákupu

Individuální přístup - široká a rozmanitá nabídka vybavení a doplňků na míru pro různé sportovní disciplíny

Výhodné podmínky - specializovaná nbídka sportovního vybavení a atraktivní slevy 

Různé formy platby - PayU, proforma faktura, dobírka

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás telefonicky, pomocí kontaktního formuláře nebo zasláním e-mailu.

heureka widget