Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

asics

ODKRYJ TOPOWE MARKI

ASICS

Počátky japonské značky Asics sahají do roku 1949, kdy se její zakladatel Kihachiro Onitsuka, veden myšlenkou propagovat sportovní životní styl mezi mladými lidmi, rozhodl začít vyrábět basketbalovou obuv a později i modely pro další sporty. Prvním průlomovým produktem značky byla obuv se speciální podrážkou připomínající přísavky chobotnice. Boty měly vynikající úroveň tlumení a poskytovaly přilnavost a stabilitu. Pouhý rok po tomto vynálezu protnul vítěz bostonského maratonu cílovou pásku jako první právě v těchto botách. Od té doby značka stále roste a stává se stále známější po celém světě. Již v 60. letech 20. století začala společnost distribuovat své výrobky na zahraniční trhy, včetně Spojených států, kde si získaly velkou oblibu. 

Společnost Asics se zaměřuje na vývoj vlastních technologických systémů, které důsledně uplatňuje u všech svých výrobků. V 80. letech 20. století bylo založeno vývojové a výzkumné středisko značky, kde byly mimo jiné vyvinuty průkopnické modely sportovní obuvi určené ženám a technologie Asics Gel, která spočívá v použití gelových vložek do bot pro zlepšení tlumení při fyzické aktivitě. 

V současné době zahrnuje široká nabídka značky specializované modely obuvi pro běžce, basketbalisty, volejbalisty, tenisty a hráče dalších kolektivních i individuálních sportů. Kromě toho značka vyrábí také oblečení pro různé pohybové aktivity. Asics je společnost s tradicí, která se v průběhu své historie výrazně rozvíjela a stala se jedním z největších výrobců sportovních potřeb na světě. 

Rozbalit popis Sbalit popis