Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Jízdní kola

Jízdní kola v obchodě Sportano: trénink a rekreace na dvou kolech 

Kategorie Jízdní kola na Sportano.cz představuje široký výběr modelů pro jízdu v různých terénech od renomovaných výrobců, kteří se zaměřují na preciznost a vysoký výkon. Obchod nabízí produkty určené profesionálním cyklistům a milovníkům dovolené na dvou kolech. Profesionální horská kola, silniční kola, městská kola a elektrokola, která odpovídají vašemu stylu jízdy a úrovni zkušeností. 
  
Obchod Sportano nabízí kola té nejvyšší kvality, takže se při závodech můžete cítit jistě a spolehnout se na podporu vybavení v tom nejnáročnějším terénu. Vybírejte konstrukce z odolných a lehkých materiálů, díly odolné vůči intenzivnímu používání a doplňkové vybavení. Široká nabídka modelů vám umožní přizpůsobit velikost rámu, typ plášťů a typ kola vašim individuálním preferencím a oblíbeným aktivitám. 

Na co se zaměřit při koupi kola? 

Začínáte s rekreační cyklistikou? Přemýšlejte o tom, kde a jak chcete rozvíjet svou novou vášeň. Široká nabídka jízdních kol na Sportano.cz vám umožní vybrat si model určený pro konkrétní aktivitu s ohledem na jízdní, terénní podmínky a roční období. Nejlepšími koly pro každodenní jízdu v zastavěných oblastech jsou elektrokola a městská kola s jednoduchým designem a kvalitními komponenty. Velikost kola, geometrie rámu a typ sedla  jsou klíčové - to vše ovlivňuje pohodlí při jízdě. Pro každodenní používání vybírejte modely s dlouhým rámem a představcem pro pohodlnou, vzpřímenou polohu při jízdě. 
  
Pokud chcete od svého vybavení více, vyberte si silniční, krosová, trekingová nebo horská kola. Věnujte pozornost typu a velikosti plášťů, převodovému poměru, odpružení, typu řídítek, brzdám a celkové hmotnosti. Sportano nabízí kola pro profesionály, kteří si zakládají na vysoce kvalitním vybavení určeném pro konkrétní druh cyklistiky. 

Jaké kolo byste si měli vybrat? Typy a modely v nabídce Sportano 

Na Sportano.cz najde každý spolehlivé kolo, díky kterému dosáhne stanovených cílů, bez ohledu na to, zda jde o výhry v soutěžích nebo outdoorové aktivity. Prohlédněte si všechny modely kol dostupné v našem obchodě. 

Kola MTB 

Kolo MTB (mountain bike) je nejlepší volbou pro jízdu v náročném terénu. Tyto modely jsou určeny pro horské stezky, strmý a hrbolatý terén. Vyznačují se vyšším profilem a odolnou konstrukcí rámu, která se promítá do vysoké účinosti jízdy a je zárukou bezpečnosti. Sportano nabízí horská kola MTB Hardtail s tuhou zadní stavbou a bez předního tlumiče, která vám zajistí vynikající kontrolu nad kolem  na kamenitých stezkách. 

Silniční kola a triatlon 

Další typ kol v nabídce Sportano je ideální pro asfaltové povrchy a umožní vám dosáhnout závratných rychlostí. Řeč je o silničních a triatlonových kolech, která umožňují zaujmout aerodynamickou polohu a vyznačují se nízkou celkovou hmotností. Agresivní geometrie rámu, široká 28" kola a úzké pláště vám velmi umožní velmi úspěšně pokonat hranice vytrvalosti. Odolné karbonové rámy a přehazovačkyv  řídítkách jsou dalšími výhodami těchto kol. Rekreační cyklisté si mohou vybrat z kol s vytrvalostní geometrií, zatímco zkušení závodní jezdci najdou na Sportano.cz profesionální závodní modely přizpůsobené jejich úrovni zkušeností na trati. 

Elektrokola 

E-bike neboli elektrokola jsou dvoukolky vybavené motorem, baterií a ovladačem. Podporují práci nohou, takže můžete získat větší rychlost s menší námahou. Jsou vynikající alternativou k městským a trekingovým kolům, protože jsou stejně efektivní i na delších a méně náročných trasách. Účinné kotoučové brzdy, odpružení, převodovky a odrazky dělají z tohoto typu kola přítele rekreačních cyklistů. 

Jízdní kola pro děti 

Sportano.cz nabízí také odrážecí kola pro nejmenší uživatele, která jsou ideální pro výuku ovládání rovnováhy, a kola pro starší děti s komponenty, které zaručují bezpečnou a efektivní jízdu. Široká nabídka umožňuje přizpůsobit nákup preferencím chlapců i dívek a také přizpůsobit movybrat model odpovídající výšce dítěte. V nabídce najdete dětská kola s velikostí kol od 6" do 20"

Jízdní kola - které značky se vyplatí koupit? 

Za vysokou kvalitu jízdních kol na Sportano.cz odpovídají specializovaní výrobci, takže když se rozhodnete koupit modely z naší široké nabídky, můžete si být jisti precizností a bezpečností. Značky jako Orbea, Cipollini a Ecobike se postarají o váš pocit pohodlí při jízdě a Milly Mally, Qplay, Kellys Kite o pohodlí nejmenších cyklistů.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget