Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Snowboardové vázání

Vázání na snowboard: nezbytné pro bezpečnou jízdu

Snowboardové vázání Sportano.cz nabízí širokou škálu produktů pro profesionály i začátečníky. Výběrem nejkvalitnějších materiálů vytvořily špičkové značky snowboardová vázání, která podporují bezpečnost na svahu

Typy vázání na snowboard: jaké vybrat?

Vzhledem k široké nabídce snowboardových vázání si nemůžete být vždy jisti, zda budou vyhovovat vašemu stylu jízdy a úrovni zkušeností. Pomocí několika tipů si vyberte ideální snowboardové vázání pro své potřeby a nedělejte si starosti s nastavením přezky. 

Nepříznivé počasí a špatně padnoucí vybavení mohou na sjezdovkách vést k nebezpečným situacím. Nepříznivé počasí je v horách běžným jevem, proto buďte připraveni na všechno: vhodná ochrana sníží riziko zranění. Nebojte se - v široké nabídce snowboardových vázání najdete to pravé pro váš styl lyžování. 

Snowboardová vázání se dělí na měkká a tvrdá: výběr konkrétního modelu závisí na pružnosti vaší obuvi a snowboardu. Začátečníci volí měkké vázání klasického typu s páskem kolem horní části boty a kolem kotníku. Je to bezproblémová volba pro ty, kteří se teprve učí jezdit, protože je zbavuje stresu z připoutání. Pokud jezdíte agresivněji, zvolte tvrdé vázání se zvýšenou tuhostí. 

Vázání Step-in se od vázání Step-out liší absencí popruhů a systémem zapínání, který vyžaduje boty, které se k němu hodí. Hybridní snowboardová vázání kombinují vlastnosti obou. Je důležité si uvědomit, že vázání by mělo být přizpůsobeno vašemu vybavení, a ne naopak - flexe vašeho vázání by měla odpovídat flexi vašich bot a snowboardu

Snowboardová vázání nejlepších značek na Sportano.cz

Je těžké si představit rozvoj snowboardových dovedností bez specializovaného vybavení. Pečlivě vybrané produkty značek HEAD, Ride, Salomon, UNION, K2 nebo Bent Metal jsou základem pro hodiny zábavy na sjezdovkách. 

Snowboardové vázání bylo připraveno s důrazem na každý sebemenší detail, čímž zlepšuje výkon jezdce. Osvědčené přezky zaručují bezpečnost a zabraňují nechtěnému odepnutí od snowboardu. Dlouholeté zkušenosti výrobců v oblasti zimních sportů je nutí při vytváření nových produktů zohledňovat faktory související s touto oblastí. 

Při výběru zimního sportovního vybavení na Sportano.cz si můžete být jisti nejen nejvyšší kvalitou nabízených produktů, ale také přístupem k profesionálnímu poradenství našeho týmu. Rádi vám poradíme, které snowboardové vázání se vyplatí koupit! Sportano.cz nabízí také přehledné a snadno použitelné kategorie a profily vybraných značek, které vám pomohou vybrat vybavení, které dokonale odpovídá vašim představám. 

Rozbalit popis Sbalit popis