Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

THIRTYTWO

ThirtyTwo

Značka ThirtyTwo byla založena v roce 1995 a specializuje se na výrobu specializovaného snowboardového vybavení, doplňků, obuvi a funkčního oblečení. Protože značku založili snowboardisté, je dobře řízená a do svých výrobků zahrnuje technické prvky, které mohou výrazně zlepšit pohodlí každého sportovce na sjezdovce.  

Všechny výrobky na trhu pod značkou ThirtyTwo jsou vysoce kvalitní a osvědčené vybavení pro začátečníky i pokročilé snowboardisty. Společnost používá moderní technologie, jako je systém zapínání Dual Boa, výkonná gumová podrážka, kloubová manžeta a 3D tvarovaný jazyk. Díky svému neustálému vývoji měla značka zásadní vliv na rozšíření a popularizaci snowboardingu po celém světě. Díky tomu se stala jedním z předních výrobců v oboru, který v současné době udává trendy v oblasti designu funkčních a estetických zařízení.  

Značka ThirtyTwo se spojila se známými sportovci a vytvořila tým ThirtyTwo, který tvoří Scott Stevens, Chris Grenier, Chris Bradshaw a Joe Sexton. Tým se však neustále rozšiřuje. To dokazuje, že značka se neustále vyvíjí a chce rozvíjet své odborné znalosti ještě více než dosud.  

Výrobky ThirtyTwo jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce, pro které je kvalitní vybavení základem jejich činnosti na svahu.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget