Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bauer

Bauer

Společnost Bauer byla založena v roce 1927 a jako první na světě představila hokejové brusle s trvale namontovanou skluznicí. Ve své době se jednalo o mimořádně inovativní a průkopnický vývoj, díky němuž se společnost Bauer stala jedním z prvních výrobců hokejového příslušenství.  

V šedesátých a sedmdesátých letech 20. století společnost spolupracovala se známými hokejisty, jako byli Bobby Hull a Bobby Clark. V 90. letech 20. století vyvinula společnost Bauer moderní skluznice TUUK, které brusle výrazně odlehčily a zároveň zachovaly jejich pevnost. 

Společnost při výrobě svých doplňků používá nejmodernější technologie a inovativní materiály, které zvyšují kvalitu každého výrobku a zajišťují jeho vysokou třídu. Díky tomu mohou vybavení Bauer úspěšně používat jak profesionální sportovci, tak i začínající hokejisté, kteří s tímto sportem teprve začínají. 

V současné době je Bauer jednou z nejznámějších společností ve sportovním průmyslu, která vyrábí nejen hokejové brusle, ale také další doplňky potřebné pro hru na ledě, jako jsou helmy, rukavice, kalhoty, chrániče, hokejky a chrániče ramen.  

Rozbalit popis Sbalit popis