Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cressi

Cressi je zavedená a uznávaná značka specializující se na výrobu vysoce kvalitního vybavení pro potápění, šnorchlování a další vodní sporty. Společnost má dlouhou historii, jejíž počátek se datuje do roku 1946. Je lídrem v oboru a získala si důvěru a uznání profesionálů i rekreačních nadšenců.

Společnost Cressi se zrodila z vášně pro podmořský svět a lásky k jeho objevování. Značka odráží znalosti, zkušenosti a inovace, které se promítají do vynikající kvality jejího vybavení.

Cressi nabízí široký sortiment výrobků, včetně masek, šnorchlů, ploutví, neoprenů, potápěčské obuvi, ale i příslušenství a vybavení pro profesionální potápěče. Každý výrobek je pečlivě navržen a vyroben s maximální péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Cressi klade důraz na ergonomický design, funkčnost a pohodlí, aby uživatelé byli nejen v bezpečí, ale měli také naprostou volnost pohybu a pohodlí během svých podvodních dobrodružství.

Značka Cressi je známá svými inovativními technologickými řešeními, která přispívají k lepšímu potápěčskému výkonu a pohodlí. Společnost neustále vyvíjí své výrobky s využitím nejnovějších technologických pokroků a vědeckých poznatků, aby uživatelům poskytla co nejlepší zážitky pod vodou.

Společnost Cressi se také silně angažuje v ochraně a zachování mořského prostředí. Společnost prosazuje udržitelné výrobní postupy, používá ekologické materiály a aktivně podporuje projekty a organizace na ochranu oceánů.

Vizí značky Cressi je vytvářet vybavení, které umožní potápěčům a milovníkům vodních sportů objevovat krásy podmořského světa a užívat si spojení s přírodou. Snaha o dokonalost, kvalitu a vášeň jsou základními hodnotami, které přinášejí značce Cressi úspěch a činí z ní preferovanou volbu pro všechny, kteří chtějí bezpečné, spolehlivé a inovativní potápěčské vybavení.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget