Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

K2

K2

Počátky americké značky K2 sahají do roku 1962, kdy Billy Kirschner začal vyrábět inovativní lyže ze skelných vláken. Tento vynález značku proslavil, protože brzy poté byla K2 uznána za jednu ze světových špiček ve výrobě vybavení pro zimní sporty. V roce 1988 společnost vydala prototypy kultovního snowboardu "Gyrator", které se vyznačují mimořádnou odolností a jedinečným neonovým designem.  

Značka K2 se dělí na tři hlavní pilíře: K2 Ski, K2 Snowboarding a K2 Skate. V současné době se společnost zabývá výrobou snowboardů, lyží, ale také dalšího příslušenství, jako jsou brýle, helmy a chrániče. Značka nabízí profesionální produkty pro různé styly jízdy určené jak pro dospělé, tak pro nejmladší uživatele.  

V roce 1994 rozšířila společnost K2 svůj sortiment o řadu K2 Skates, která představuje specializované brusle a kolečkové brusle pro profesionální i rekreační jízdu. 

Značka K2 vyvíjí všechny své výrobky s využitím inovativních technologií, jako jsou All-Terain Rocker, Catch Free Rocker, Bioflex Konic Technology, Carbon Web a mnoho dalších systémů pro bezpečnost a pohodlí každého uživatele. Kromě toho K2 spolupracuje s profesionálními sportovci, jako je Danny Larsen, s nímž značka vyvinula moderní snowboardy s jedinečným designem.  

Rozbalit popis Sbalit popis