Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Deuter

Deuter

Deuter je sportovní značka specializující se na outdoorové doplňky, jejíž historie sahá až do roku 1898. Zpočátku se společnost zabývala výrobou poštovních tašek, ale nezůstala u toho dlouho a brzy začala rozšiřovat svůj sortiment o nové výrobky. 

Značka Deuter má významný vliv na rozvoj outdoorových aktivit a turistiky. Její výrobky používají nejslavnější světoví horolezci a himálajští lezci, kteří s vybavením Deuter zdolávají technicky náročné cesty a zdolávají náročné vrcholy. V roce 1953 Deuter vybavil tým Hermana Buhla, který jako první zdolal osmitisícovku Nanga Parbat (8126 m). Od 90. let minulého století působí společnost také v oblasti cyklistiky a dodává specializované batohy, které se přizpůsobí tvaru těla jezdce.  

Dnes je Deuter jedním z předních výrobců turistických batohů, ale i vaků, příručních ledvinek a peněženek. Jejich výrobky lze často potkat na horských stezkách, což dokazuje celosvětovou popularitu společnosti. Kromě toho nabízí také stany a další praktické doplňky pro horskou turistiku a horolezectví. Mezi špičkové řady výrobků Deuter patří Deuter TRAIL®, Deuter Alpine® a Deuter Futura®. 

Společnost Deuter vyrábí své výrobky s velkou péčí a dbá na to, aby byly použity moderní materiály a technologie, které zvyšují kvalitu a zajišťují bezpečnost uživatelů. Patří mezi ně systém RFID používaný v peněženkách a ledvinkách, který chrání před krádeží údajů z karet, prodyšná tkanina 3D-AirMesh a inovativní systém nastavení Vari-Quick. Pro společnost jsou důležité také otázky životního prostředí. Společnost Deuter používá ve svých výrobních závodech moderní systémy vytápění, například geotermální. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget