Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Wilson

Wilson

Wilson je americká značka založená v roce 1913, která se specializuje na výrobu sportovního vybavení pro sporty jako golf, basketbal, americký fotbal, baseball a především tenis, squash a badminton. Značka Wilson je výrobcem profesionálního vybavení, které oceňují nejvýznamnější sportovci po celém světě. Kultovní výrobky Wilson používá mimo jiné švýcarský tenista Roger Federer, který má na svém kontě 20 grandslamových vítězství, nebo vyspělá tenistka Serena Williamsová. 

Značka nabízí specializované vybavení a příslušenství pro různé sporty umožňující hru, jako jsou míče, rakety, šipky, hotové herní sety, a také sportovní oblečení, včetně baseballových čepic, syntetických a prodyšných triček a vypasovaných a neomezujících šortek ideálních pro fyzickou aktivitu. 

Značka Wilson již mnoho let určuje trendy na sportovním trhu a razí nové cesty díky špičkovým technologiím (Fortyfive, Direct Connect, Agiplast), které zvyšují kvalitu a výkon výrobků. Dnes je Wilson jedním z lídrů v oblasti raketového sportovního vybavení. Značka působí ve třech hlavních oblastech: Racquet Sports, Team Sport a Golf a distribuuje své výrobky do více než 100 zemí.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget