Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Badmintonové rakety

Badmintonové rakety: široký výběr na Sportano

Obchod Sportano.cz nabízí nejlepší vybavení pro raketové sporty vyrobené s důrazem na každý prvek. Dostupné vybavení zaručuje vítězství na hřišti a nezpochybnitelnou kvalitu, za kterou stojí renomovaní výrobci. Profesionální badmintonové rakety, herní sety a rodinné sady - v naší nabídce najdete vše potřebné pro uspokojivou hru na každé úrovni zkušeností. 

Rozvíjíte svou vášeň na hřišti nebo možná se šipkami teprve začínáte? Se společností Sportano získáte spolehlivou podporu přizpůsobenou vaší úrovni zkušeností a individuálním předpokladům. Najdete zde rakety navržené s ohledem na začátečníky: vyrobené z lehkého hliníku, neutrálně vyvážené a s rukojetí. A pro profesionály máme grafitové rakety s tuhým prohnutím pro silné a přesné údery. 

Z čeho se skládá badmintonová raketa? Konstrukce a design

Konstrukce badmintonové rakety je při výběru vybavení pro hráče klíčová. Mezi nejdůležitější konstrukční prvky patří rám, který se skládá z hlavy, rukojeti, hřídele a článku. Kromě toho má na kvalitu odrazu významný vliv oblast napětí

Rukojeť je místo, kde se raketa drží. Modely jsou k dispozici v různých délkách obvodu a tloušťka každé rukojeti se určuje podle čtyřstupňové stupnice s použitím značek G2-G5 (od širokého po úzký úchop). 

Dalším prvkem je hřídel, která spojuje rukojeť s hlavicí pomocí konektoru. Tyto části jsou obvykle vyrobeny z grafitu, uhlíkových vláken nebo hliníku a určují hmotnost rakety. Nejčastěji se setkáte s modely Yonex 1U-5U (od nejlehčího po nejtěžší). 

Hlava je kostrou napínacího pole. Je k dispozici v oválných a izometrických tvarech s širším sweet-spotem. Plocha struny je odrazová plocha křidélka - rozsah napětí struny určuje efektivitu hry (např. dobrý cit křidélka a intenzitu úderů). 

Jakou badmintonovou raketu si vybrat?

Která badmintonová raketa je nejlepší? Vše závisí na úrovni a charakteru vaší hry. V obchodě Sportano na vás čeká široký výběr prvotřídních produktů, abyste mohli dosáhnout svého cíle. Pro začátečníky, kteří se zaměřují na sezónní hru, je nejlepší badmintonová raketa z lehkých materiálů (např. hliníku). Pro rekreační sezení jsou ideální sady obsahující veškeré vybavení. 

Přemýšlíte o častém tréninku na hřišti bez ohledu na roční období? Vyberte si badmintonovou raketu z odolných kompozitních materiálů s vyšší tuhostí a vaše údery budou agresivnější. Při prvních trénincích vám raketa s vyváženou rukojetí umožní lepší ovladatelnost. 

Profesionální badmintonové rakety se vyznačují výjimečně plochým povrchem, vysokou tuhostí a přítomností moderních technologií, které zajišťují stabilní údery s maximální rychlostí. Patří mezi ně Nanomesh Neo, Aero+Box Frame nebo Sonic Flare System. Nejlepší volbou pro pokročilé hráče jsou modely vyrobené z grafitu a uhlíkových vláken s přídavkem zušlechťujících materiálů, jako je nanokarbon, wolfram nebo titan

Nejlepší badmintonové rakety známých značek

Sportano.cz nabízí nejlepší badmintonové rakety, které na turnajích používali hráči světové úrovně jako Lee Chong Wei nebo Kento Momota. V nabídce jsou výrobky značek YONEX, Talbot-Torro a Wilson, které jsou zárukou přesných odskoků, vysoké kontroly nad raketou a silných úderů, které zaručují uspokojivou hru. 

Rozbalit popis Sbalit popis