Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

YONEX

Yonex

Počátky japonské značky Yonex sahají do roku 1946, ale její zakladatel Minoru Yoneyama začal vyrábět badmintonové rakety až o devět let později. Od té doby se společnost neustále rozvíjí a dnes patří mezi přední světové výrobce vybavení (šipky, tenisové rakety, struny) a obuvi pro raketové sporty, jako je tenis a badminton.  

V roce 1992 uvedla značka na trh ikonickou badmintonovou raketu "Isometric 500" a v následujících letech vyvinula také inovativní technologii ISOMETRIC, která je zodpovědná za udržení správné kontroly pohybu rakety během hry, a systém Power Cushion ™, který aktivně pohlcuje energii úderu.  

Dnes je Yonex přední značkou ve světě raketových sportů a jeho výrobky používají tak významní sportovci jako Naomi Osaka, Steve Johnson, Angelique Kerberová a uznávaný polský tenista Hubert Hurkacz. Zajímavé je, že během badmintonového turnaje na olympijských hrách v Aténách v roce 2004 používali všichni medailisté výrobky Yonex. 

Kromě toho je značka hlavním sponzorem světových sportovních turnajů a oficiálním partnerem Světové badmintonové federace, která je zodpovědná za organizaci m ist mistrovství světa . 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget