Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Völkl

Garmin

Völkl je rodinná značka, která byla založena v roce 1923 v německém Straubingu. V roce 2004 se však připojila ke společnosti K2 a následně byla odkoupena globální společností Jarden Corporation, do které nyní patří. Společnost se specializuje na výrobu lyžařského vybavení.  

V roce 1967 uvedla společnost Völkl na trh inovativní lyže do terénu s názvem "Zebra Ski", které se rychle staly celosvětovým hitem. O necelé tři roky později se již výrobky Völkl používaly v mezinárodních závodech v alpském lyžování a získávaly tak stále větší oblibu. Mezi profesionální sportovce, kteří používají výrobky Völkl a propagují je, patří Hanni Wenzel, Maria Walliser a Anita Wachter 

V roce 1972 byla značka Völkl rozšířena o tenisové vybavení a v roce 1999 byla založena společnost Völkl Tennis, jejíž výrobky v době největší slávy propagoval německý tenista Boris Becker.  

Výrobky Völkl se vyznačují vynikající kvalitou a použitím inovativních technologií při jejich výrobě, jako je technologie Titanal, 3D Radius Sidecut, Smart Skinclip a funkční umístění karbonových vláken. V průběhu let se značka Völkl exponenciálně rozrostla a stala se velmi úspěšnou. V současné době společnost neustále určuje nové trendy ve výrobě specializovaného lyžařského vybavení a formuje trh zimních sportů.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget