Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Roxy

Roxy

Roxy je značka, která vznikla v roce 1990 a patří do koncernu Quiksilver. Zpočátku se společnost specializovala na výrobu dámského surfařského oblečení, ale brzy rozšířila svůj sortiment o další výrobky určené především ženám. 

První velvyslankyní společnosti se stala Lisa Andersenová, která nosila výrobky Roxy během vítězných soutěží. Po těchto úspěších se značka stala také dalším sponzorem surfařských soutěží a posílila tak svou pozici na trhu.  

Od té doby značka neustále rozšiřuje svou nabídku. V současné době najdete v sortimentu Roxy kromě surfařského oblečení také sportovní a volnočasové oblečení pro ženy a děti, profesionální obuv, tašky, batohy a podobné doplňky. V roce 2003 představila společnost ve spolupráci se společností Mervin Manufacturing také kolekci snowboardů. O necelé dva roky později Roxy uvedla na trh řadu lyží a lyžařských bot, která vznikla ve spolupráci s profesionální značkou Rossignol.  

Společnost Roxy používá ve svých výrobcích moderní technologie, jako je například technologie Silky Smooth, která snowboardům dodává lehkost, pružnost a vysokou úroveň tlumení vibrací. Neustálý rozvoj společnosti ji vynesl na špičku současného světa. Profesionální doplňky, kvalitní oblečení a jedinečný design jsou skutečnými znaky značky Roxy - kultovní značky ve světě sportu. 

Rozbalit popis Sbalit popis