Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Peak Performance

Peak Performance

Peak Performance je švédská značka založená v roce 1986, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení. Společnost založili vášniví lyžaři, kteří se rozhodli způsobit revoluci v tomto odvětví a přinést na trh mimořádně kvalitní a módní oblečení. Za deset let od svého založení se společnost Peak Perfomance stala jednou z předních světových značek, které navrhují lyžařské oblečení. Společnost se otevřela zahraničním trhům, debutovala na burze a mezitím dále rozšiřovala svůj tým a otevírala nové prodejny v různých částech světa. 

Přestože se společnost v průběhu let značně rozrostla, řídí se stále stejným mottem: láska ke sportu a přírodě. Tým Peak Performance se řídí touto hlavní zásadou, a proto navrhuje své výrobky s důrazem na detail a používá nejmodernější technologie (GORE-TEX®, Boa®) a etické materiály, které slouží jak sportovcům, tak přírodě.  

V průběhu let značka Peak Performance rozšířila svůj sortiment o běžecké a golfové oblečení a vydala řadu univerzálního oblečení pro volný čas. V průběhu let se společnost stala světovou jedničkou ve výrobě funkčního a elegantního oblečení s originálními potisky, které uspokojí kvalitu a estetiku každého nositele. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget