Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Příslušenství pro bojové sporty

Příslušenství pro bojové sporty - špičková kvalita ve sportovním obchodě Sportano 

Provozujete bojové sporty? Trénujete intenzivně a hledáte vhodné vybavení nebo příslušenství pro trénink? V kategorii příslušenství pro bojová umění ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete široký výběr vybavení, jako jsou tréninkové štíty, hrušky nebo držáky na pytle od profesionálních značek, jako jsou adidas, Bushido, Hayabusa, Leone 1947, RDX, MANTO nebo EVERLAST. Se správným vybavením nejen zlepšíte výkonnost svých tréninků, ale ovlivníte i techniku jednotlivých pohybů nebo reflexů. Další vybavení a příslušenství vám umožní trénovat i doma.  

Jaké příslušenství pro bojové sporty se vyplatí pořídit? 

Při tréninku bojových sportů je dobré se především vybavit dalším vybavením a pomůckami, které nejen obohatí váš trénink, ale také vám pomohou trénovat techniku a reflexy. Při výběru správného vybavení zvažte reflexní míč určený k tréninku přesnosti a rychlosti úderů. Tréninkový štít je naopak skvělým vybavením pro MMA nebo box. Umožňuje zdokonalit sílu úderů a kopů, zlepšit techniku a podpořit správnou koordinaci pohybů. Nejlepší je zvolit tréninkový štít na zeď, který se mnohem lépe používá. Pro nácvik dynamiky a přesnosti všech úderů se skvěle hodí tréninková perla, což je typ malého pytlíku. Stojan na boxovací pytel nebo držák na boxovací pytel se také jistě bude hodit, abyste mohli cvičební předmět volně umístit.  

Pro pohodlný pohyb a cvičení je vhodné mít podložku na cvičení, na které můžete během cvičení volně stát. Podložka na cvičení je tak univerzální zařízení, že se bude hodit i při cvičení v posilovně nebo venku.  

Z dalších doplňků pro bojové sporty se můžete vybavit vnitřními rukavicemi, tréninkovými ledvinovými pouzdry, nástavcem na brašnu, stabilizátory nebo kotníkovými návleky, perleťovou platformou nebo návleky na zápěstí. Je také dobré mít s sebou tašku na cvičení nebo batoh, do kterého si zabalíte základní cvičební úbor a vybavení.  

Jaké příslušenství pro bojové sporty je užitečné pro konkrétní tréninky? 

Mnohé doplňky, jako je tréninková perla, tréninková podložka nebo štít, jsou natolik univerzální, že je lze použít nejen k tréninku boxu nebo MMA. K nácviku úderů, kopů nebo techniky provádění těchto manévrů se jistě hodí tréninková perla, reflexní míč a tréninkový štít na stěnu. Pro trénink na nerovném terénu nebo pro rozcvičení se hodí silná podložka. Tréninkové disky se naopak používají k rozvoji techniky úderů a zlepšení jejich efektivity. Tyto typy disků jsou obvykle vyrobeny z přírodní kůže a naplněny gelem, který tlumí nárazy. Lze je úspěšně použít pro trénink MMA nebo Muai Thai.  

Jak si vybrat správné příslušenství pro bojové sporty? 

Při výběru správného příslušenství pro bojové sporty přizpůsobte vybavení sportu, který provozujete, a také svým potřebám nebo tréninkovému prostoru. Většina výrobků je velmi univerzální, takže se dobře hodí pro trénink různých aktivit. Při výběru příslušenství věnujte pozornost především materiálu a zpracování, protože vybavení by mělo být co nejodolnější a mělo by vydržet rychlé a tvrdé nárazy. Pokud si vybrané příslušenství berete s sebou na trénink, bude pro pohodlnou přepravu důležitá také hmotnost výrobků.   

Značky, které nabízejí kvalitní příslušenství pro bojové sporty 

Pokud hledáte ten správný tréninkový štít, vyberte si produkty od společností Bushido, Hayabusa, RDX nebo EVERLAST. Tréninkové hrušky jsou naopak skvělou volbou pro provádění úderů nebo trénink reflexů. Ve Sportanu najdete hrušky značek Leone 1947, adidas, EVERLAST a Hayabusa. V našem sportovním obchodě se můžete vybavit také profesionálními držáky na tašky.  

Mezi příslušenstvím najdete produkty, jako jsou boxovací hrušky, vnitřní rukavice, stabilizátory, gripy nebo tréninkové kotouče. Ve Sportanu nabízíme také příslušenství pro MMA, fitness a box. Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat to správné zařízení, a pokud výrobek nesplní vaše očekávání, můžete ho do 30 dnů vrátit! 

Rozbalit popis Sbalit popis